Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tehetek valamit abban az...

Tehetek valamit abban az esetben, ha egy tőlem viszonylag messze lakó (a pontos címét se tudom) barátom a fejébe vette, hogy jövőhéten végez magával?

Figyelt kérdés
Persze tudom, úgy tartjuk, hogy aki valóban komolyan gondolja, az nem ad semmiféle lehetőséget másoknak a közbeavatkozásra, inkább csendben, egyedül intézi el. Mégis értek már kellemetlen meglepetések minket. Valakinek szólhatok ebben az ügyben más ismerősökön kívül, vagy csak reménykedhetek, hogy "hiszti"?
2019. nov. 2. 16:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
30%
Nem
2019. nov. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
70%

Családja?

Helyi rendőrség?

2019. nov. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
49%
Magára akarja hívni a figyelmet. Ha szól akkor könnyen megmenthetik. Csak figyelem kell neki.
2019. nov. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%
Attól mert hogy nem tudod a pontos címét még lenyomozhatják a rendőrök.
2019. nov. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%

Igen és azért kell neki figyelem mert segítségre van szüksége.

Környéken nincsenek barátaid? Rendőrség?

2019. nov. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
67%
Tehetsz: szakítsd meg vele a kapcsolatot. A világ legnagyobb szemétsége ekkora terhet rárakni valakire. Közli veled, hogy ő jövő héten kinyírja magát, te meg idegeskedhetsz, aggódhatsz egy hétig, ő meg röhög a markába, mert az egész csak egy teszt, hogy te mit fogsz reagálni, mennyire fogsz a padlón csúszni. Ne legyél közönség egy ilyen egyszemélyes színdarabban.
2019. nov. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
51%
#5 Ha valóban segítséget akarna kérni akkor nem így,hogy más érzéseivel játszadozik. Ő csak figyelmet akar,nem segítséget.
2019. nov. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül igaz, hogy "akinek jár a szája és csak mondogatja az nem teszi meg", ettől függetlenül ha nem tudsz róla semmit, családját sem és senkit se tudsz értesíteni, akár úgy hogy FB-n bejelölöd, kidob valaki közeli ismerősét stb, lehet érdemes lenne megszakítani vele a kapcsolatot, az ilyen mentalitás nagy terhet ró a másik félre, fárasztó, unalmas, érdemes neki javasolni keressen fel szakembert.
2019. nov. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
72%
En is azt hittem hogy csak ijjesztget.hat nem. Figyelmesebb lettem volna most is elne. Probalj segiteni ahogyan csak tudsz.
2019. nov. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

De a rendőröknek mit mondjak, azt, hogy péntek déltől kezdve álljanak készenlétben az összes budapesti hídnál? Mivelhogy munka után tervez leugrani valamelyikről (állítása szerint).

Rajtam kívül három embertől "búcsúzott el" egyébként, közülük senkit nem ismerek személyesen, de egyikükről tudom, hogy a környékén él. Ő hogy tarthatná vissza? Úgy, hogy nem engedi elmenni otthonról? Beáll elé a kapuba? A szülei meg kidobálnak otthonról minden eszközt, amivel vágást ejthetne magán, az összes gyógyszert és mindent, ami áram alá helyezhető?

Most viccen kívül kérdezem.

2019. nov. 2. 17:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!