Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tehetek ilyen esetben a...

Mit tehetek ilyen esetben a szomszéddal és a kutyáival?

Figyelt kérdés

Adott egy szomszéd, akinek van 3 kutyája, akik mindig ugatnak, mint a zavarodottak. Ez lenne a legkisebb baj, csakhogy a legkisebb, egy foxiféle mindig kiszökik. Az utcán kószál, megtámad mindenkit, aki arra jár. Ami szintén nem zavarna, mert nem forgalmas utca, csak az a három 3 lakója jár erre, meg a postás. Viszont nekem van 5 mentett cicám, akiket nyilván nem lehet bezárni a házba örökké. Kimennek, amikor ki akarnak menni. És őket féltem leginkább. A kis foxi kutyától még el is tudnának menekülni, de a drága szomszéd harmadiknak beszerzett egy am. staff kutyát, akit persze nem nevelnek úgy, mint a fajtáját kéne. És az is ki tud szökni, a macska meg nem menekül egy staff kutya markából.

Én nem félek a kutyáktól, de a macskákat féltem tőlük.

Úgy gondolom az oltásaik megvannak a kutyáknak. A városgazdálkodás, az önk. hivatal és a rendőrség itt nem játszik. Pont tesznek a kisember fejére, ha ilyennel állok oda. Milyen más lehetőség van? ( beszélni a szomszéddal se játszik, mert már nem egyszer lett neki szólva, kicsit drótozott a kerítésen, de amikor hallja, hogy a kutya kint ugat az utcán, nem megy ki hozzá)


NEm szívesen várnám meg, amíg egy macskát is szétszed valamelyik kutya. Túl nagy a pénzbeli értékük(oltások, ivartalanítás, etetés), de az eszmei még nagyobb...


2016. ápr. 22. 07:35
 1/1 anonim ***** válasza:

fogj meg valami nagyon csúnya lemezt, plexit...és rakd oda ahol kiszöknek a kutyák...inkább amolyan szégyen folt legyen ne a kutyák visszatartása legyen a fő cél, tehát aki arra jár lássa, hogy milyen igénytelen a szomszéd...talán eszébe jut, hogy meg kéne csinálni a kerítést...


am meg ha a macskák tudják, hogy ezek a kutyák veszélyforrások akkor nem fogják őket elkapni, nálunk 3 kutya volt, 2 farkas kutya...sajnos az első macskánkat megölték, de a második az rendre utasította mind3-at, olyan szinten, hogy van egy tacskó keverék aki elég veszélyes és vad minden állatra és ismeretlenre nézve, mégsem mert belenézni a macska szemébe és kerülte is...

A 2 farkaskutya még a macska kölykéhez sem mert közel menni, mert a macska megtámadta őket, tartotta tőle rendesen...


Szóval a macska nem feltétlen lesz áldozata a kutyának...

Itt nem a kutya a legnagyobb probléma hanem a gazdája...szóval itt nem a kutyát kell megnevelni, hanem a gazdáját, mert az ő hibája, hogy kiszöknek és ilyenek...


23F

2016. ápr. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!