Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az influence...

Mi a véleményetek az influencerekről?

Figyelt kérdés

2020. szept. 26. 15:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
77%
Undorítónak tartom ezt a tevékenységet, 2 lábon járó reklámtáblák és el nem tudom képzelni, hogy kik kíváncsiak ezekre a senkikre. Annyira tartalmatlanak, mintha valaki egy ínyencség helyett, vattacukrot rendelne egy étteremben.
2020. szept. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
70%
#1 és #10 szépen összefoglalta. Értéktelen semmik
2020. szept. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Az angol cikk influencernek nevezi az orvos youtubert. Ezért írtam. De én is úgy tudom hogy az influencer aki magáról beszél.


Én youtubereket szoktam nézni akik tanítanak.

2020. szept. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
52%
Egyik kedvenc youtuberem csak csinfluenszernek hívja őket. Ő sem, és én sem bírok azonosulni ezzel a világgal, hogy kialakul egy csapás, hogy mi a menő, a "kúl", és azt követned kell, különben egy senki vagy. Lásd Dancsó botrányt kiváltott videója, vagy a rengeteg "gémer" videós...
2020. szept. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
32%
Életművészek.
2020. szept. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit gáznak tartom, hogy egy tonna smink kíséretében képek tucatját lövik magukról, majd pakolják őket mindenhová és többet keresnek, mint a tisztességesen dolgozó emberek igencsak nagyja:)

Volt gimis osztálytársam csapott ebbe bele és már szekunder szégyenérzetem van, mert minden képe csordultig van reklámmal. Eleinte csak óvatosan jelent meg ez-az, de mára már szó szerint tele van a kép telefontoktól kezdve a hajgumin át a ruháig.. És hosszú bekezdésekben taglalja, hogy mi mennyire jó, hogy ő csakis a legjobbat ajánlja a drága követőinek.. Mondanom sem kell, hogy egy ideje már nem követem őt.

2020. szept. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem nézek egyet se.
2020. szept. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Az influencerek ugyanolyanok, mint a megélhetési celebek, nagy nulla senkiházik. Semmihez nem értenek, nem akarnak rendes munkát, csak magamutogatásból sok pénzt keresni, amíg a legtöbb ember keményen dolgozik és mégsem tud megélni.
2020. okt. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Utálom ezt a szót, hogy influencer. Túl nagy felelősséget varr pl a videósok nyakába. (Én nem vagyok videós). És ráadásul így mutogatja őket, hogy "őrá mondom/mondják azt hogy influencer, tehát látod, őt kell követni!!" "Tehát, ha ő mondja, hogy ugorj a kútba, akkor bele is kell ugrani!! Mert őt nevezem influencernek." És ez szerintem borzalmas. Mert ugye ez a szó azt jelenti, hogy véleményvezér. Tehát nyomatékosan , aki rájuk aggatta ezt a jelzőt, ki kívánja provokálni, hogy a másik, aki adott esetben lehet, hogy nem is olyan okos mint ő (pl megvezethető, befolyásolható és ezzel tehát pl visszaél, aki kitalálta, ráaggatta azt az 'influencer'-jelzőt, megnevezést másokra.) ; a világ végére is kövesse azt adott illetőt, akire ráaggatták az influencer-jelzőt. Tehát ez borzalmas. Egyébként mégegy, ez már külön, hogy csak olyat szabad elvállalni, csak olyan dolognak a reklámozását, hogy ami szóval nem ütközik az ember elveivel. Tehát azért nem mindent; azért mert jó fizetést ajánlanak érte, nem szabad belemenni mindennek,bárminek a reklámozásába. Egyébként énszerintem a legtöbb influencer tiszteli -és szereti a követőit. Amúgy lehet, hogyha pl valaki "nemtúl hasznos dolgot" reklámoz, akkor ő is igazából szereti a követőit, csak ő még közben a pénzt is; illetve nem gondol bele, hogy esetleg, ha nem értelmes dolgot reklámoz, hanem olyat, ami kifejezetten nem jó, akkor meg lehet, hogy pl tehát akkoris szeretheti őket attól még csak nem gondol bele, hogy pénzért azért nem bármit; vagy pedig lehet, hogy nem is tudja pl egy adott dologról, hogy nemigazán kéne feltétlenül reklámozni meee mondjuk nem jó. De viszont az nem rossz egyébként, hogyha olyanokat reklámoznak, amivel pl 1 nem ártanak senkinek, 2 lehet hogy esetleg ők is használták már, és nekik bevált. De pl ha meg mondjuk valaki nem tájékozott mondjuk pl a politikában, akkor inkább pl ne kampányoljon senki mellett, mert lehet hogy jobb. Ő is jobban jár, ha olyan mellett nem kampányol, amiről amúgy lehet,hogy tudja, lehet, hogy nem, de mondjuk pl neki se lenne feltétlenül előnyös. De ha mondjuk nem tájékozott, akkor meg simán megbocsájtható neki, ha mondjuk pl nem volt benne rossz szándék, meg mondjuk tudatlanságból nem gondolt ilyesmibe bele; mert mondjuk lehet,hog ypl nem olyan összetett a gondolkodása, amiről meg nem feltétlenül tehet, tehát inkább nem tehet róla akkor meg.
2020. okt. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!