Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit végezzek el ha nincs B...

Mit végezzek el ha nincs B tervem?

Figyelt kérdés

Egy olyan problémám van, hogy idén érettségizem de abszolút nincs elképzelésem. Volt egy szakma, a mentőápolói ami mellett évekig kitartottam, de most, hogy fejbe is érettebbé váltam, rájöttem, hogy sose tudnék rá hivatásként tekinteni. Szeretek segíteni másokon és azonnal odamegyek segíteni ha bajt látok, de ez nem elég. Képtelen vagyok lemondani emiatt majd a családról, ezen kívül megviselne ha nem lenne olyan, hogy ünnepnap ráadásul tanulást se bírom annyira ha nagy a tempó. Elkezdtem a bioszt, felvettem a faktot, még tavaly tanulgattam, de idén még elő se vettem. Vagyis konkrétan a karantén ideje óta. Kénysztetést sem érzek szóval ez egyértelmű, hogy felejtős.

Azonban ezen kívül nincs más szakma amit szívesen csinálnék, úgy érzem. Kipróbáltam már több szakmunkát is, egyszeri alkalomként szívesen elvégzem de egész életembe ugyanúgy képtelen lennék csinálni.

Mit tanácsoltok? Mit tegyek?



2020. szept. 29. 00:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Pszichológia?
2020. szept. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondold át hogy mik a hobbijaid,mit szeretsz csinálni,mire nem tekintenél úgy hogy munka,mert szívesen csinálod.Szerintem az a legfontosabb hogy szeresd amit dolgozol,de ezt mi nem tudhatjuk,hogy téged még mi érdekel...
2020. szept. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy neked még A terved sincs, nem hogy B.

Ha képtelen vagy energiát fektetni bármibe is, akkor felesleges agyalni.

Ha meg azt mondod, hogy mindent csak egyszeri alkalomként tudsz csinálni akkor nincs nagyon klasszikus munkakör számodra.

El kell menni influnencernek, golddiggernek, vagy ilyesmi.

2020. szept. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!