Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell ekkroa cirkusz még...

Miért kell ekkroa cirkusz még a hőmérőzés miatt is? Miért kell hazudni mindenről?

Figyelt kérdés

Jaaj mind belehalunk, úristen megmérik van-e lázunk suli előtt, akkora sor fog állni, csak délután kezdődhet a tanítás..


Hol van sor? Mondja már meg nekem valaki. Ki az akinek súlyos gondot okoz 2 és fél másodpercet egy helyben állni?


Nálunk is mérnek. MINDENKIT!

Reggel ahogy bemegyünk az ajtón kézfertőtlenítő és lázat mérnek. Átlagosan 2-3, legrosszabb esetben 5 másodpercig tart.

És erre van 2 tanár.


Miért kell hazudni minden egyes cafat hírről? Lázat mérnek. és? Még a maszkba sem halnak bele, nem hogy a lázmérésbe...


Nem higanyos hőmérővel mérnek, hogy tizen percekig tartson.


2020. szept. 29. 14:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%

Mert fontos a pánik. Nálunk én mérem az érkezőket, és csak nekem sok meló, mert figyelnem kell, nehogy valaki anélkül jöjjön be, közben meg mást is csinálok.

De soha nincs nagy sor, vagy probléma.

Mint amikor be volt vezetve az idősáv, és mindenki meg akart halni, hogy nem mehet boltba. Igen, volt akinek igaza volt, hogy ekkor meg akkor szokott járni, és igen, volt, hogy elfogyott valami, de nem kezdték el ölni egymást az emberek, mint ahogy vészmadárkodtak. Ismerőseim is soha az életben nem mentek reggel kb sehova, de mikor nem mehettek, akkor sírtak mindenkinek. Vagy mikor zárva voltak a boltok, akkor kapásból rosszul voltak, hogy nem lehet menni, mikor online rendelnek amúgy :"D Viccesek.

Ez már csak ilyen. Probléma kell, hogy legyen min aggódni.

2020. szept. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Annyira idegesítő már, hogy mindenki azzal b*sztat, hogy sajnálgat

"Hogy bírjátok ti ki ezt? Mikorra mentek suliba, hogy beérjetek órára? 4-re?"


És ez mind az ilyen kamu, álhírek maitt amik azt szajkózzák, hogy lázat mérnek, tehát mind meghalunk és / vagy órákig állunk egy helyben.

2020. szept. 29. 15:00
 3/18 A kérdező kommentje:

1: pontosan erről van szó. Annak persze, hogy rossz aki csinálja, nem lehet könnyű 4-500 diáknak a lázát megmérni és egy helyben állni egész reggel..

De diák szemszögből ez semmi. A buszra perceket várok. 3 másodperc nehogy már megártson.

2020. szept. 29. 15:02
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
Nekem a kedvencem hogy a lézeres hőmérővel kiégetik a "harmadik szemed" meg a tobozmirigyed. :D
2020. szept. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
62%
2. Na, igen, ezt mondom, a maszk a másik, hogy a buszon is mekkora baj volt az elején a maszk, kb csak rajtam volt, mióta szigorítás volt, mindenki kussban hordja, max a neten sírnak miatta.
2020. szept. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
4: közben meg "harmadik szem? én nem hiszek ilyen marhaságokban" -ugyanaz az ember aki a lézeres dolgot mondta :D
2020. szept. 29. 15:07
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
Nekünk nincs sor, egy tanár van meg 2 ilyen képernyős gép amik eléállsz és megméri. Az elején max fél percig tartott jől beállni hogy zőld legyen a keret a fejed körül, de már pár másodperc és kész. Mintha csak bekötném a cipőmet, még annyi se.
2020. szept. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
41%
Nos, mivel mi mindig enyhe késésben kocogunk be a suliba, úgy vélem, jogos félelmem, hogy lemaradnak a kölykök az óra elejéről a hülye hőmérőzés miatt ... Aminek ráadásul nem látom semmi jelentőségét, és nem azért, mert nem hiszek a vírusban, hanem azért, mert tünetmentesen is fertőz, és aki lázas, annak meg 80%-a észreveszi magától is odahaza reggel, és nem is megy be a suliba. Szóval nem hiszem, hogy tömegével tudnák kiszűrni ezzel a társadalomra veszélyes egyedeket.
2020. szept. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Mégsincs egy késő sem :/ Legalábbis nálunk. Késnek? na és. Az az ő bajuk. Az is, hogy feltartják a tanárokat.
2020. szept. 29. 15:40
 10/18 anonim ***** válasza:
63%

8. Viszont akkor mondj jobbat. A láz az egyik legfeltűnőbb jele, szerintem senki nem hal bele egy másodpercbe míg megáll a gyerek, és lecsippantják. Mondom, én már mérek, és semmi időt nem vesz igénybe.

Senki sem azt mondta, hogy ezzel meg lesz oldva az egész, de semminél több. Vagy örülnél ha a titkon lázas kiskölök beülne a gyereked mellé? Mert pl rajtam nem is látszik ha lázas vagyok. A késés meg annyi, hogy biztos ezer a dolgod reggel, de arról már az iskola nem tehet.

2020. szept. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!