Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha annyira fontos a hőmérőzés...

Ha annyira fontos a hőmérőzés a sulikban, miért október 1-től vezetik be? Az még két hét-miért nem holnaptól?

Figyelt kérdés

Állítólag az iskolák felkészültek minden eszközt és eljárási protokollt megkaptak.

Akkor miért kell egy sima hőmérős beléptetésre okt 1-ig két hetet várni?

Kihirdették ma-miért nem él holnaptól? Eszköz tudás minden adott. Állítólag.... (és ezt el is hisszük nyilván..)


Okt 1. még két hét! és aki addig megy be fertőzötten minden ellenőrzés nélkül?


2020. szept. 13. 09:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Mert ez egy intelligens vírus, csak azt, akkor és ott fertőz, ahol megmondják neki.
2020. szept. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
14%
Mert be kell szerezni az eszközöket.
2020. szept. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

Az meg a másik, hogy ha - ahogy várható - a legolcsóbb szarokat szerzik be, akkor semmire sem lesz jó, annyira pontatlanul mér a gagyi kategória.

Láttam már olyat, ami kapu jellegű volt, folyamatosan lehet átmenni rajta és valóban pontosan mér, de az sokkal többe kerül.

2020. szept. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk szeptember elseje óta, már bőven a rendelet előtt elkezdték reggelente belépéskor mérni a lázat, és több iskoláról hallottam, ahol már elkezdték. Nem hiszem, hogy minden iskola megvárja az október elsejét, miást meglesznek hozzá a kellő eszközök elkezdik.
2020. szept. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
#4: nálatok pontosan mér a hőmérő? Amit ismerek az a forró teára is 35 valamennyit mér, kipróbáltam...
2020. szept. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%
Mert nyilván nincs minden iskolában olyan lázmérő, amit a fejedhez tartanak. Példának okáért, mikor egyszer úgy éreztem lázas vagyok, bementem a védőnőhöz és kértem, hogy mérjük meg a lázam, akkor elővette a hónaljba dugható kis csipogós lázmérőt és azzal mérte. Így nem, nem adottak az eszközök, be kell szerezni őket, legalább is sok iskolába biztosan.
2020. szept. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
#5: Nem hiszem, hogy pontosan mérne, de még nem volt olyan, aki a lázmérő szerint lázas lett volna.
2020. szept. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk koliba az egyik csodálatos ilyen távolról odatartós lázmérő egyik gyereket sikeresen lemérte 55,6 fokosra 🙃
2020. szept. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanez (munkahely) egyszer 47 fok, másodszorra 34... :D Az egész hőmérőzés egy kalap @....
2020. szept. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Amiért nem képesek szeptember elsejére legyártani az összes tankönyvet és minden évben hiány van belőlük. Pedig minden évben ugyanakkor van iskola és pontosan előre tudják melyik gyerek melyik osztályba kerül, milyen könyvekre lesz szüksége. Nagyjából végtelen idő van a megoldására, csak ugye az itthoni komcsi rendszerben így működnek az állami dolgok még mindig...
2020. szept. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!