Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hordanak a nők melltartó...

Miért hordanak a nők melltartót, ha egyébként kellemetlen?

Figyelt kérdés

A merevítős, kosaras.. melltartóra gondolok.

Az ismerőseim, mindig azt mondják, mikor hazaérnek, egyből ledobják magukról, mert egy borzalom. Interneten, stb helyen is sokszor erről van szó. Manapság már rengeteg kényelmes viselet van.

(Persze van kivétel, aki nem hord, vagy aki sportmelltartót hord. Én topot hordok. De mégis a jóval nagyobb többség az az, aki hordja a jól ismert kosaras, merevítős, csatos melltartót.)

Miért nem hordanak a nők

/hordasz akkor sportmelltartót, trikót, vagy topot/cicifixet...?



2020. okt. 1. 10:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
16%

Igazából itt arról van szó hogy sok nő nem képes megfelelő melltartót választani inkabb ezeket a pushup-os formálos csinos avagy szexi melltartókat válasszák Minthogy a kényelmeseket amik pl többségük jól is mutat...

melltarto nélkül meg igazából még rosszabb! A melltartót nem azért találták fel hogy takarja hanem hogy a súlyt elvigye máshova és tartsa a melleket!

Van igen top és vagy sport melltarto ami szinten nagyon szexi tud lenni vannak kényelmes kosaras melltartok is

2020. okt. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
59%

11 Egyetértek, sok nő (köztük én is) nem mindig képes megfelelő melltartót választani, de ez egyáltalán nem a nők hibája.


Az én méretemben sehol nem árulnak melltartót, így webshopokban vagyok kénytelen vásárolni, amik külföldről hozzák be az árut. Természetesen így felpróbálni nem tudom, ha nem jó, akkor vissza kell küldeni, másikat kérni. Minden esetben nekem kell fizetni a szállítási költséget, másrészt ezeknek a melltartóknak darabja 10 000Ft-tól kezdődik. Persze, ezek a kis cserék akár egy hónapig is eltartanak, mire végre megkapom a melltartót, ilyenkor már odafizettem 5000Ft-ot a szállítási költségre, csak azért, hogy megvehessek egy 10 000Ft-os (vagy drágább) melltartót.

2020. okt. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki véleményét. Ment a zöld, mindenkinek. :)


Nekem is A kosaras mellem van, mint a kedves 5.válaszolónak.

Én mindig bralettét választok.

2020. okt. 1. 14:33
 14/21 anonim ***** válasza:
95%

Nekem D-s kosaram van, nagyon kellemetlen ha csak úgy "lifeg", alátámasztás nélkül.


Pláne PMS-kor, vagy mensinél, ááá... :(

2020. okt. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
53%
Mert a férfiak mindentől begerjednek, miért adjunk nekik plusz egy okot?
2020. okt. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
51%

ma 15:30


Szívemből szóltál!

Én csak itthon nem veszek fel melltartót, itthon a kutyát se érdekli, ha van rajtam, ha nincs, pedig nekem is elég nagy mellem (C kosaras) van, eléggé feszes, formás meg minden, csak akkor veszek fel, ha éppen megyek valahová, legyen az pl vásárlás stb...

Ami a kérdezőt illeti, neki pedig azt mondom, de az se egészséges, ha valakin a nap 24 órájába van melltartó, még alváskor is és pont hogy akkor ereszkedik meg jobban a mell és nem (csak) akkor, ha sosincs rajtad.

2020. okt. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Kedves 16. válaszoló, nem hordok mindig bralettét, csak ha veszek valamilyen "melltartót" akkor mindig bralettét választok! Amint haza érek én is ledobom.

És köszi véleményed. :)

2020. okt. 2. 21:15
 18/21 anonim ***** válasza:
54%

Igazán nincs mit :)

De azt nem értem hogy sokan miért pontoztak le ennyire amikor sztem meg semmi hülyeséget nem mondtam, írtam...

De ők tudják.

2020. okt. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Mert log
2020. okt. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
60%
D kosárral az is kényelmetlen tud lenni, ha nem hordok, főleg sportolásnál
2021. jan. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!