Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A segédmunka , kertész segédmu...

A segédmunka , kertész segédmunka mennyire nehéz ?

Figyelt kérdés
Most nézem az álláshirdetéseket és elég jól fizetnek ezek a munkák , én 22 éves vagyok viszont van egy krónikus betegségem ,nem tudom hogy birnám e heti 5 napban . Szerintetek ?

2020. okt. 1. 16:43
 1/6 A kérdező kommentje:
És azok akik ilyen munkában dolgoznak ti hogy bírjátok ?
2020. okt. 1. 16:45
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ki kell próbálni. Itt így nem fogsz reális választ kapni. Nem tudjuk, mit bírsz vagy nem bírsz csinálni a betegségeddel. Meg attól is függ, milyen munkákat csináltatnának veled.
2020. okt. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bár én nem segédmunkásként hanem szakképzett kertészként dolgozom. Kell dolgozni, sokszor fárasztó nagyon. Nálunk a segédmunkás csinálja a "nehéz munkát" Ami azt jelenti, hogy ha kell vagy mi nem érünk rá, ő ássa ki a facsemetéket, bokrokat, vagy ő ás gödröket. Ő talicskázik, szóval a munka nehezét a segédmunkás végzi. Mi azt amihez értünk. Bizony kell a fizikai erőnlét. Nálunk egy 30 év körüli srác van, aki becsületesen dolgozik, bírja a munkát rendesen. Kedvelem mert tényleg jó munkás. Elsőre megérti mit akarunk tőle, és csinálja. Nem tudom milyen krónikus betegséged van, de ha fizikailag nem bírod a munkát, lehet a kertészeti segédmunka nem neked való.
2020. okt. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3 as inzulinos cukros vagyok
2020. okt. 1. 17:26
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, az attól függ, milyen kertészről van szó. Mert pl egy kertépítő mellett igencsak meg lehet szívni, míg egy otthon dolgozó virágkertész jóval nyugisabb.
2020. okt. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden segédmunka nehéz. Próbáld meg, ha nem bírod számolj le. Nincs mit veszítened, nem ciki, ha nem bírod, főleg, hogy beteg is vagy.
2020. okt. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!