Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet egyszerre 2 nyelvet...

Lehet egyszerre 2 nyelvet tanulni úgy hogy ne keverjem őket össze?

Figyelt kérdés

2020. okt. 2. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet
2020. okt. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Megnézném, hogy az oroszt pl. hogy kevernéd össze a franciával. :D
2020. okt. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen két nyelvet szeretnél tanulni? ha nem hasonlítanak biztos nem kevered.
2020. okt. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nem. Nekem legalábbis nem ment, bár amit a második ír, abban is van valami, távoli nyelvcsaládokkal talán (nekem angol-francia-latin trió volt).
2020. okt. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ember függő és függ attól, mennyire hasonlít a két nyelv. Horvátot és szerbet egyszerre tanulni és nem összekeverni csak a legnagyobb nyelvzseniknek menne. Angol és német sok embernek megy összekeverés nélkül, de azért akadnak, akik összekeverednek, amire ráerősít az, hogy a németek egyre több angol szót használnak.
2020. okt. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Annak idején általánosban párhuzamosan tanultunk angolt és németet (előbbi opcionális volt, utóbbi kötelező). Néha előfordult hogy németórán angolul szólaltunk meg és fordítva de azon meg csak nevettünk egyet, komolyabban nem vetett minket vissza a dolog.
2020. okt. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én alapból angolt tanulok már 7éve,és egyszer elkezdtem tanulni mellé olaszt,de végül az utóbbit abbahagytam. Nem feltétlenül azért mert összekeverném a két nyelvet,hanem mert,ha tanulsz egy adott nyelvet,jobb arra öszpontosítaní. Így hatékonyabb is lehet a nyelvtanulás
2020. okt. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!