Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Olyan furcsa emberek vannak, nem?

Olyan furcsa emberek vannak, nem?

Figyelt kérdés
Ugy értem külsőre fura emberek, a tvbe a reklámokban is olyan fura fejűek pl fájdalomcsillapító reklámban olyan nagy a homloka a nőnek úgy néz ki mint egy ufó, vagy csipszes reklámban eszi a csipszet és olyan idétlen fejet vág a nő, meg olyan nem szimmetrikus a fejük unszimpatikusak. Csak nekem tünnek furcsának?
2020. okt. 2. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég kimenni az utcára, szerintem tudom melyik fájdalom csillapító reklámra gondolsz, annak normális a homloka kb. Nem lehet, hogy a tévéd felbontása rossz?
2020. okt. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ömm, igen, csak neked. Alapból senkinek sem szimmetrikus a feje, meg ha kimennél egy nyilvános helyre, ahol sok ember van, és körülnéznél, akkor neked mindenki furcsa lenne? Én sem vagyok egy társasági ember, de azért ez nem fordult meg a fejemben.
2020. okt. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Melyik reklámokra gondolsz?
2020. okt. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki magából indul ki. ;)
2020. okt. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!