Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valakinek messengeren írok...

Ha valakinek messengeren írok napi 3-4 üzenetet, az miért sok? Nagyon gyorsan besokallnak miatta, pedig nem regényeket kell olvasniuk tőlem

Figyelt kérdés
Meg azért vannak kihagyások is, szóval előfordulnak napok, amikor semmit se írok
2020. okt. 3. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Ha kedvel az illető akkor nem hinném, hogy zavarja. Ha valaki chatel egy nap szerintem nem necces, hogy 3-4x is, vagy szimplán 3-4 email-t ír, csak nem mindegy a tartalom.
2020. okt. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Mármint ugy, hogy előtte válaszolt is rá akinek írod. Előző vagyok.
2020. okt. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem érdekli őket, amit írsz nekik és ezt te nem fogod fel és fogadod el. Érdektelen, amit írsz nekik.
2020. okt. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Ha mondjuk egy jó barátom ír napi 4-5 üzenetet az egyáltalán nem sok. Sőt, ha aktívan chatelünk még kevés is.

De ha csak egy ismerősöm írogat rám naponta 4-5-ször valami érdektelen cuccal akkor engem is idegesítene.

2020. okt. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyjából azt élheti meg az illető, hogy megpróbálod kisajátítani - a személyét, - ill. beosztani az idejét. Fogadd el, hogy erre sok ember nem fog rábólintani, - tetszik, nem tetszik, nem fogja az emberek nagyobb hányada azt lesni napi 24 órában, hogy mikor és mivel állsz elő! Ráadásul az sem mindegy, hogy kit, mikor zavarsz! -Speciel, ki szoktam kapcsolni a munkahelyemen a telefonomat - még akkor is, ha adott esetben te ezért képes lennél engem máglyára küldeni is. Van olyan hely, ahol rászólnak azokra, akik digitális kütyüt piszkálnak munka közben! Az, hogy te esetleg nem tartozol ebbe a körbe, még nem jelenti azt, hogy nincs ilyen! Azt itt és most nem is érdemes érinteni, hogy milyen szinten lehetsz unalmas másoknak. -Nem sokan lesznek olyanok, akik ezt szemtől-szemben fogják veled közölni.
2020. okt. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%
Mit írsz?
2020. okt. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!