Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lakótársam mitől produkálhat...

Lakótársam mitől produkálhat ilyen büdöset?

Figyelt kérdés

Lehet gáz kérdés elnézést érte, kb. két hete lett egy lány lakótársam az albérletben ahol lakom, csinos, szép, sportos lány, viszont nem tudok szebben fogalmazni, olyan büdös van utána a wc-ben hogy nagyon. Reggel nagyjából egy időben kelünk, ő megy egyetemre én pedig munkába, annyival hamarabb kel hogy én mire felkelek addigra ő már indulásra kész de minden reggel mikor megyek használni a fürdőt egy ilyen jó kis tömény kakaszag fogad... Ja és nem használ illatosítót.


Gondolkodtam mitől lehet nála ez, mivel edzőterembe is jár arra gondoltam lehet amiket szed fehérje, tápkieg.ek attól van ez. De fogalmam sincs, csak egy tipp.


Kicsit zavaró a dolog hogy őszinte legyek de hát erről nyilván nem tehet.



2020. okt. 3. 23:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Aki sok fehérjét eszik (akár hús formájában is), azoknál a végtermék sokkal szagosabb, szóval jó a tipped.
2020. okt. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Vegyél olyan fél óránként fújó illatosítót.
2020. okt. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Ez attól is függ, hogy milyen a wc. Ugye van az a típus, ahol a vízbe pottyan rögtön a végtermék, meg van a pados kialakítás, aminél nem lepi el a víz. Utóbbinál ha nem húzzák le rögtön, amint kicsusszant, akkor nagyon büdös tud lenni.

Illatosítót nem ajánlok, mert annál csak keverednek a szagok, inkább valami levegő fertőtlenítő sprayt, az elfedi a szagokat.

2020. okt. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Pados/tálcás kialakítású vécénk van az albiban.
2020. okt. 4. 14:07
 5/18 anonim ***** válasza:
67%
Aha, akkor érdemes lenne beszélni vele erről, hogy legyen tekintettel rád és húzza le rögtön, ne csak törlés után.
2020. okt. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hat igen, bar ugye ez csak egy tipp, nem szoktam fulelni hogyan vegzi a dolgat... Meg hat ezt valahogy szofisztikaltan jelezni is eleg kenyes...
2020. okt. 4. 14:25
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
Persze kényes téma, tudom. Viszont az ilyen dolgokat nem érdemes halogatni, mert ha így szokja meg és mondjuk fél év múlva mondod neki, akkor jöhetne azzal, hogy addig miért nem zavart téged ez.
2020. okt. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Hat igazad van, csak nem tudom hogyan lehetne talalni ezt neki..
2020. okt. 4. 16:34
 9/18 anonim ***** válasza:
76%

Nem kene talalni neki... Azert az eleg eros lenne :D

O valoszinu nem erzi olyan budosnek amugy, szoval marad a legfrissito, en is az automatikust vennem. Vagy fesztufesz, belemondod a szemebe, hogy azonnal huzza le. Vagy kevesebb hazipalinka.

2020. okt. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
#3 Szerintem az illóolajokat leszámítva a legtöbb légfrissítő képes semlegesíteni is a szagot. És nemcsak a drágábbak, de pl. nálunk a munkahelyen - szintén ilyen vécénél - nagyon bejön a dm-es Pure Sensation spray, ami az egyik legolcsóbb. A szag függ a bélflórától és a megevett dolgoktól. Nálunk az albérletben az ilyenek már előre ki voltak írva, ami az évek során kiderült, hogy sokaknak nem evidens. Pl. ülve pisilj, használd a vécékefét, húzd le a vécét, szellőztess stb. Persze ha most írod ki, az már úgy elég direkt (ciki), de úgy meg lehetne próbálkozni azért, hogy biztos észrevetted, hogy a fürdő szellőzése nem a legjobb, ezért fontos együttműködni, én igyekszem azonnal lehúzni a vécét, akár többször is, illetve most pont kifogyott az illatosító, de vettem újat. Vagy hogy gondolod, hogy nem akar zavarni a vécélehúzással reggel, de sajnos rossz a szellőzés és inkább húzza le többször.
2020. okt. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!