Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lakótársam mitől produkálhat...

Lakótársam mitől produkálhat ilyen büdöset?

Figyelt kérdés

Lehet gáz kérdés elnézést érte, kb. két hete lett egy lány lakótársam az albérletben ahol lakom, csinos, szép, sportos lány, viszont nem tudok szebben fogalmazni, olyan büdös van utána a wc-ben hogy nagyon. Reggel nagyjából egy időben kelünk, ő megy egyetemre én pedig munkába, annyival hamarabb kel hogy én mire felkelek addigra ő már indulásra kész de minden reggel mikor megyek használni a fürdőt egy ilyen jó kis tömény kakaszag fogad... Ja és nem használ illatosítót.


Gondolkodtam mitől lehet nála ez, mivel edzőterembe is jár arra gondoltam lehet amiket szed fehérje, tápkieg.ek attól van ez. De fogalmam sincs, csak egy tipp.


Kicsit zavaró a dolog hogy őszinte legyek de hát erről nyilván nem tehet.



2020. okt. 3. 23:49
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem igazan mertem neki szolni azota, nehez ugy ez. A helyzet viszont valtozatlan, magyon budos van meg mindig szegeny csaj utan, es minden egyes reggel. Nem bannam ha egyetemen vegezne el a kakilast.
2020. okt. 12. 18:44
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ablak legyen nyitva folyamatosan, és szereljetek be elszívót, nem olyan drága, és házilag is simán be lehet kötni. Itthon is én kötöttem be, nem hívtam hozzá szerelőt.
2020. okt. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Azóta mi lett kérdező? Egyébként az nem úgy van, hogy elmegy az egyetemre és addig kibírja. :/ A másik, hogy ha nem muszáj, nem használnék én sem közös illemhelyeket, de van, akinek mindegy.
2020. nov. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Hat azota is valtozatlan a dolog, meg mindig eleg budos van utana. Sajnalom ot, de azert igy nem a legkellemesebb reggel keszulodni.
2020. nov. 8. 17:02
 15/18 anonim ***** válasza:
A fürdő-wc egy helyiségben van? Mert az úgy igencsak kellemetlen lehet. 😭
2020. nov. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos egy helyisegben van. :/
2020. nov. 9. 16:07
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig büdgös?
2021. márc. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
33%
De hiszen a szép lányok nem kakilnak, pláne nem büdöset.
2021. márc. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!