Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálnál ha újra 16 éves...

Mit csinálnál ha újra 16 éves lehetnél?

Figyelt kérdés

2020. okt. 4. 09:53
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%
20-as tanulj ameg csak lehetoseged van rá hidd el majd ha 28 leszel mint én meg fogod koszonni magadnak hogy igy tetted ebben a munkanelkuli kegyetlen csoro vilagban
2020. okt. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
95%

Majdnem mindent ugyanígy csinálnék... bentlakásos gimibe jártam, szabályok közt is nagy szabadságban, örömökben, izgalmakban...


ami más lehetne:

1. komolyabban venném a nyelvtanulást, hogy ne később szívjak

2. nem törekednék komoly kapcsolatra, és nem venném komolyan a másik nemet, csak simán, kötetlenül randizgatnék, ismerkednék - szex nélkül! - lehet hülyének nézni :D

2020. okt. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%

Nem vágynék ennyire a szeretetre.. Jelezném az itthoni körülményeimet a családsegítőnél,hátha menthető lenne még minden. Vagy legalább engem mentenének ki a környezetemből..

Edzeni kezdenék, rendszeresen járnék pszichológushoz. Több időt szentelnék a művészetnek és az irodalomnak, hogy fejlődni tudjak.

Ezerrel tanulnék... Dolgoznék is hogy legyen pénzem tovább tanulni.

2020. nov. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
Szakmára mennék
2020. nov. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%

Ha most lehetnék 16, vagy ha visszamehetnék 2004be, mikor 16 voltam?


Ha 2004, be, akkor sporolnek, hogy tekintelyes össteget tudjak majd a facebookba vagy az amazonba fektetni :D

Ha most, akkor csinálnek gyorsan jogsit, aztán dugnék rengeteget.

2020. nov. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem csinálnék másképp semmit. Szeretem a barátnőm, barátaim, lakásom, munkám, a presztitzst és felelősséget ami vele jár, az utazásokat, amikben részem volt, stb. Talán tizenévesen picit bátrabb lennék azzal az 1-2 lánnyal akivel akkor bénáztam, az ő érdekükben. :D

Talán BME helyett egy rangosabb egyetemen tanulnék angliában vagy svájcban. Bár nem, mert akkor nem lennének meg a barátaim. És igy is elértem amit szerettem volna... szóval ja. Csak bátrabb lennék, mert megvan az önigazolás.

2020. nov. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal másik gimibe iratkoznék, mert életem egyik legnagyobb hibája volt, hogy oda iratkoztam ahova, és ez még nagyobb hibákhoz vezetett.

A másik gimibe ment a legjobb barátom, és rajta keresztül (miután évek után újra felvettem vele a kapcsolatot) remek embereket ismertem meg, sokkal barátságosabb és elfogadó környezetet.

Ott lett volna életem, edzhettem volna, és talán még barátnőm is lehetett volna.

Ezen kívül nyári szünetekben Angliába mentem volna dolgozni és kerestem volna 2 hónap alatt közel 1 millát minden évben. Már 16 évesen beindíthattam volna az életem. Bárcsak újra 16 lennék :)

2020. nov. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó detto mintha magamat hallanám, nekem is másik suliba ment a legjobb haverom és miközben a sajátomat győlöltem, az ő sulijában mindenki jófej volt... sokakkal mai napig tartjuk a kapcsilolatot.
2020. nov. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, ne! En nem elnem tul. Annyira sokat szenvedtem a lelki nyavalyaimmal, de a mostani onbizalmamnak ha csak egy toredeket odaadhatnam szegeny kis magamnak, nem lett volna olyan szerencsetlen az elso 33 evem.

Ma mar 40 szeretnek lenni. Akkor voltam a topon.

2020. nov. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%

Én valahogy kiharcolnám hogy adjanak pénzt arra a sportra, amit ha akkor már jól csinálok, valami karrierem is lehetett volna benne.

Ezen kívül elkezdenék készülni abba a felsőoktatási intézménybe, ahova kellett volna mennem, hogy föl is vegyenek.

2020. nov. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!