Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti mit csinálnátok ha...

Szülők! Ti mit csinálnátok ha a 16 éves gyereketek ilyen zenéket és stílust képviselne?

Figyelt kérdés
Ilyen Black Veil Brides meg valami Bring me the horizon féle zenék, vasalja a haját, csak fekete ruhákba képes járni 16 éves stb..

2014. jún. 6. 00:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%

Semmit, minden kamasz lázad valahogy, ő így. :) Nem kell tőle megijedni. Ha egyébként normális nevelést kapott, akkor semmit sem fog ártani neki az, hogy ilyen "sötét" zenéket hallgat. :) Nyugi, idővel kinövi. :D

Tiniként én is ilyen stílust képviseltem, ezen az egy módon "lázadtam" csak. :D Amúgy meg ennek ellenére nagyon visszafogott, és rendes voltam. :)

Azt tanácsolnám, hogy vetkőzd le az előítéleteidet, és a sztereotípiáidat, mert semmivel sem rosszabb egy kamasz ha ilyen stílusú, mint mondjuk egy diszkós, vagy rapper stb...

2014. jún. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
60%
Na most borult el az agyam. Nincs olyan, hogy "Ilyen Black Veil Brides meg valami Bring me the horizon féle zenék". Ez két konkrét (mellesleg értékelhető) együttes. Még mindig SOKKAL JOBB, mint a sok Justin Bieber utánzat. A gyermekednek üzenném, kedves kérdező:"Király a zenei ízlésed!"
2014. jún. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%

"Na most borult el az agyam"

Akkor vegyél be pár szem nyugtatót...


Kérdező, valami ellen lázad a gyerkőcöd, valami elnyomja a személyiségét, nagyon sok éve én is így tettem, olyan közegben éltem, ami erre vezetett rá.

Mostani fejemmel gondolkodva, azokat az embereket rúgnám valagba, akik ilyen irányban befolyásoltak. Mert a mai napig érzem a hatását, sajnos.

Ha fontos a gyerkőcöd jövője, költözni kell, vagy beszélni a pároddal, vagy aki ilyen hatással van rá.

2014. jún. 6. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelne. Olyan, amilyen. Amúgy tipikus tininek tűnik ennyiből. N30
2014. jún. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%

Ez miért lenne lázadás? Nem értem mindenki rávágja ezekre a zenékre, hogy csak lázadozik... Szerintem ez hülyeség, hisz én is ezeket hallgatom és nem azért hogy lázadozzak.

Örülj neki hogy a gyereked ilyen zenéket hallgat, mert ezeknek van legalább valami mondandójuk nem úgy mint Justin Bieber-féle zenéknek.

2014. jún. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is örülnék, hogy viszonylag jó ízlése van. Az öltözködési magamutogatást majd kinövi.


Ha pedig lázad, az igens jó, a világ sz.r, és mi sem tettük sokkal jobbá. :(

2014. jún. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Én anno metal rajongó voltam (sőt, ha lezárul a pár éves "Bogyó és Babóca korszakom" a két gyerek miatt, ismét visszarérek a zenémhez. A férjem is hosszúhajú, metal-t hallgat (és mellete mást is), a legjobb apuka a világon. Jó pár koncertet, fesztivált megjártunk, (idén is megyünk 1-2 napra) buliztunk, mérnök lett mindkettőnkből, gyönyörű gyerekeink vannak. Ne csinálj semmit, max annyi tehetsz hogy odafigyelsz hogy milyen haverjai vannak, ne drogozzon, de ennyi. 1-2 sör úgyis lecsúszik, a cigit már rég kipróbálta, de inkább most csinálja mint majd 30 évesen. Ja a fekete cuccok nálam is voltak :)
2014. jún. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Az első válaszadónak igaza van, ha valaki jó nevelést kap és kiegyensúlyozott közegben nevelkedik az megfog látszani, hallgasson bármilyen zenét vagy képviseljen bármilyen öltözködési stílust.

Igaz kicsit idősebb vagyok, de én is imádom a rock zenét bár ez a külsőmön nem látszik meg, a fekete ruhadarabjaimat is két kezemen megtudnám számolni. Kiegyensúlyozott vagyok, boldog és semmi bajom attól, hogy mondjuk a The Used vagy az AC/DC üvölt a fülembe.

2014. jún. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Ez miért lenne lázadás? Csak kedvel egy zenei irányzatot.

Nekem mondjuk ez a két banda pont nem a kedvencem, de valóban sokkal jobbak, mint a justin bieber, niki minaj, és hasonló igénytelen popszennyek.

Amikor én voltam 15-16 éves, egész nap acdc-t és guns and rosest hallgattam, mégis normális ember lett belőlem, és a mai napig rockot hallgatok :))

2014. jún. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

16 évesen ugyanilyen voltam, mint a te gyereked. De attól még nem voltam lázadó. Szerettem a rockot és metált, ezeket hallgattam, feketébe öltöztem, diszkóba nem igen jártam, csak rock-kocsmákba. De jó volt a társaság, rendesek, azt a zenét hallgattuk, amit szeretünk.

nem úgy kell elképzelni minden black zene kedvelőt, mint nagy lázadót és drogost, iszákost. Az tőled is függ, hogy a gyereked milyen irányba halad.

2014. jún. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!