Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálnál ha újra 16 éves...

Mit csinálnál ha újra 16 éves lehetnél?

Figyelt kérdés

2020. okt. 4. 09:53
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
82%
16 vagyok :)
2020. dec. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%
Élvezd ki, amíg lehet 😁
2020. dec. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
Azt teszem,bár ebben a covidos időszakban..
2020. dec. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%

Kb. ugyanazt. Tanulás szinten nem szúrtam el semmit, készültem a második nyelvvizsgámra (német), dolgozni 17 éves koromban mentem el, a félretett pénzem jelentős részét azóta is az a pénz adja, amit 17-18 éves koromban megkerestem.


Amit másképp csinálnék, hogy leszólítottam volna a csajt, aki info fakton tetszett. Ugyanis teljesen más kaszt voltunk, és így utólag visszagondolva az arcán látszott a gőg, de legalább nem rágódtam volna rajta annyit.


Egyébként sokmindent tényleg nem csináltam volna másképp. Egy-két embert leszámítva a lőtéri kutyát nem érdekeltem a suliban. 14 évesen gondolkodtam azon, hogy másik gimibe menjek (nyolcosztályosba jártam), de letettem róla, mert féltem az újtól. Ráadásul amilyen előnytelen lelkiállapotban voltam akkor (hosszú) és kövér voltam (mondjuk most is, de nem annyira), az új gimiben sem fogadtak volna be szerintem. Ezen már felesleges rágódni.


Az egyik válaszolóhoz hasonlóan, én is most vagyok olyan szinten, mint 15-16 évesen kellett volna. Ez van, későnérő vagyok. A bulizás, diszkózás, ivás viszont alapból annyira nem hiányzik, nem hiányzott, meg alapból sem ihatok alkoholt, egészségügyi okok miatt.

Az ivás hiánya is ott frusztrál inkább, hogy Magyarországon szinte lehetetlen másképp haverkodni, barátkozni. Mindenki a piáról beszél, valaki azt mondta, hogy az alkohol nélküli összejövetel csak "óvodás teadélután", szóval itt már inkább szerintem az ország mentalitásával van baj, mint velem.


Röviden: alapból az életemmel, és a tizenéves koromban elért dolgokkal elégedett vagyok, csak ne lennék olyan k_rva magányos.


20F

2020. dec. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%

#34

Kieg.: egy új gimitől és a felvételitől azért féltem, mert 10 éves koromban katasztrofális volt a felvételi, és nem feltétlen akartam újra átélni a dolgot.

Egyéb okokból kifolyólag a régi osztályom szinte fele elment, közte az "ellenségeim" (max ők utáltak engem, én alapból tojtam volna rájuk, de jobbnak láttak nyösztetni, lenézni) elmentek, és kialakult egy viszonylag élhető osztály.

2020. dec. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
94%
Nem lennék ismét 16, viszont ha lenne lehetőségem, akkor elbeszélgetnék szépen magammal. (27)
2020. dec. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
72%
Tanulnék, sportolnék, táncolnék és hangszeren játszanék és nem futnék olyan barátok után, akik semmibe se néznek. Több energiát fektetnék a pasiszerzésbe (a nullánál), és keresnék egy gazdag pasit, hogy otthagyhassam a hülye szüleimet.
2020. dec. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem választanám a tanulást a szerelem helyett.
2021. jan. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
31%

Minden 30 év feletti fiúval lefeküdnék akivel lett volna lehetőségem.


18/L

2021. jan. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
54%
Megölném magam hogy ne kelljen a következő 10 évet feleslegesen végigkínlódni.
2021. jan. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!