Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az egyedülálló kis keresetűek...

Az egyedülálló kis keresetűek hogyan oldják meg a lakhatásukat?

Figyelt kérdés
Nettó 200 ezer alatti keresetre gondolok. Tehát olyanok, akiknek nincs olyan lehetőségük, hogy valakivel megosszák a költségeiket, mivel nincs kivel. Nyilván megélnek valahogy, nem gondolom, hogy minden munkásnak családja lenne, de hogy oldják meg?

2020. okt. 4. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Albérlőtárs, bérlőtárs, lakótárs, vagy nagyon olcsó, lepukkant, kicsi, külvárosi ingatlan bérlése. Én is ezt csináltam, vagy idegenekkel költöztem egy lakásba, vagy a világvégén laktam. Lehetőség még esetleg munkásszálló.
2020. okt. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
#1-es kiegészítve, rengetegen otthon a szüleikkel laknak 30-40 éves korban is. Olcsó, és rengeteget lehet spórolni vele.
2020. okt. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Vállaltam másodállást, egy kevésbé... jó hírű környéken bérlek lakást (8. kerület színesebb részén, de nincs bajom senkivel). Nézem az akciós újságokat és aszerint vásárolok (minden nap én főzök és azt viszem a munkába). Nem cigizem, havonta max 1 db 1000 forintos rose-t veszek alkoholként. A munkahelyem közel van, így nem veszek BKK bérletet, hanem sétálok napi 2*30 percet.

A másodállásom mosóport és öblítőt gyárt, azt tudok hazahozni.

2020. okt. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

Lepukkant házikot béreltem, amit kifestettem, a munkahelytöl par metromegallora, metron sokszor logtam(anno lehetett), neha vettem jegyet, 12 oraztam, ugyhogy nagyon nem költöttem semmire, mert hazamentem enni fürdeni meg aludni. Még gyüjteni is tudtam.


Abbol az egesz életböl hianyzik amugy az a munkahely(üzletvezetö es elado voltam teljesen egyedül), es a haziko -romantikus stilusa volt kivül belül mint a mesekben

2020. okt. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
*Berlötarssal korabban en is probalkoztam csak epp ejszaka naluk nem volt alvàs. Itt kb bele is untam az egesz berlötarsasdiba :D
2020. okt. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
84%
Albérlet, kevés ruha a kínaiból, nincs szórakozás, nem iszom, nem dohányzom, csak a munkahelyen kávézom. (de ott nem bírnám ki nélküle, szörnyen álmosító) (gyár..) Netezek minden szabadidőmben, nem megyek sehová. Nincs semmim, de nincs tartozásom sem, és csak magamért vagyok felelős. Nem 200 alatt, 150 alatt keresek nettóban.
2020. okt. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
Összeköltözéssel.
2020. okt. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha csak ennyit keresnék, biztos, hogy kivennék egy 2-3 szobás lakást harmadmagammal. Ismerősöm is így él, havi 50-et fizet összesen. Aztán ha van kapcsolata az embernek, gondolkodhat, hogy kettesben bérel egy kicsit
2020. okt. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!