Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Havi 120 ezer forintot költök...

Havi 120 ezer forintot költök el kajára+fogyasztási cikkekre. Ez soknak számít egyedülállóként? Ti mennyit költötök?

Figyelt kérdés
Heti egyszer, vagy max. kétszer eszek valami olcsó étkezdében, heti 3-4 szer eszek egy sütit egy cukrászdában, de amúgy mindig magamnak főzök, és változatosan étkezem. Ebben a 120 ezerben csak olyan termékek vannak benne, amiket meg lehet venni egy hipermarketben.

2020. szept. 3. 18:00
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Szóval ebben a 120 ezerben az élelmiszereken kívül olyan dolgok is benne vannak, mint pl. mosószer, kézkrém, tusfürdő, műsorújság, golyóstoll, képkeret.
2020. szept. 3. 18:04
 2/19 anonim ***** válasza:
98%
Mi hárman (én, a kisfiunk és a nejem) költünk 140 körül kajára, szóval ennek fényében sok szerintem. De ha megengedheted magadnak, akkor nem gond. Mi is otthon főzünk.
2020. szept. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
98%
Egyedüli vagyok, de ez baromi sok az enyémhez viszonyítva. Nálam inkább csak kaja vagy, fogy. cikk nem igazán.
2020. szept. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%
Nekem soknak számít, az én nyugdíjam nem éri el ezt a szintet, tehát kevesebbet költök.
2020. szept. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ez rengeteg, nem Magyarországon élek (de persze képen vagyok az árakkal), én kettőnkre költök ennyit külföldön, ahol szinte minden drágább 10-15%-al.
2020. szept. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Pedig nem költök semmilyen fölösleges dologra. Csak azt veszem, amire szükségem van, és elfogyasztok. Jó mondjuk, néha nekem is ki kell dobni ha valami megromlik, de igyekszem úgy főzni, hogy elfogyjon. Most is beugrottam munka után a boltba. Vettem elemet mert megállt az óra, pár zöldséget, gyümölcsöt, egy kalácsot, kesudiót, virslit, sajtot, 2 kiflit, és 5000 ft már hopp, el is ment, és még a hétvégére is be kellene holnap vásárolni.
2020. szept. 3. 18:28
 7/19 anonim ***** válasza:
80%
Kesudió :)
2020. szept. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

2es vagyok. Nálunk a sajtok, gyümölcsök viszik föl az árat, meg a kesudió, pisztácia, stb.

Sajt amilyet veszek, 10000 ft/ 4 kilós. Ebből veszek havonta kettőt, mert két hétig tart maximum.

Húst viszont nem szoktunk venni, apósék vidéken nevelnek állatokat, tőlük kapunk sertést, tyúkot, stb.

2020. szept. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk kettőnkre megy el egy 100-as havonta és nem olcsó szart eszünk, sűrűn rendelünk is. Nyilván nem veszünk minden hónapban felesleges hülyeségeket, de ha ruha kell vagy cipő vagy a 100.ágynemű, akkor nem spórolunk rajta. Viszont én sokallom 1 embernek a 120-at.
2020. szept. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
97%
Ha magadra vásárolsz, főzöl, akkor főleg baromi sok. Én rengeteget eszem gyorskaját, rendelek pizzát meg simán veszek kesudiót, sört, fagylaltot, meg mindenfélét. És még így is megáll a dolog 70 ezer körül.
2020. szept. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!