Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyedülálló nőként mindenféle...

Egyedülálló nőként mindenféle segítség nélkül a nulláról hogy kezdhetek életet?

Figyelt kérdés

A fizetésem nettó 140 ezer és sajnos nem igazán van időm mellette másodállásra. A bérelt szobám meg a rezsi is nagyon sokba kerül, de muszáj fizetnem, mert nincs máshol hely, ahova mehetnék.


25/N



#nő #egyedüláló
2020. jún. 5. 11:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%
Én többed magammal laktam. Tovább tanultam. Hétvége és esti sulik szoba jöhetnek.
2020. jún. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
81%
Ez a fizetés nagyon kevés. Hol élsz? Mit dolgozol?
2020. jún. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
53%

Ennyi lóvéért nem gondolom hogy hétvégén, és éjszaka melóznál, hanem nappal, 8 órában.

Szóval ha változtatni akarsz, akkor igen is erőt kell vegyél magadon. Éjjeli suli, hétvégi suli, hétvégén pót-meló. Vagy csak gép előtt ülve tanulni, akár nyelvet.

Vagy valami alternatíva. Barátnőm úgy ment el alacsonyabb fizuért takarítónői állásért, hogy kapott egy kis kuckót, ahol megszállhatott a szállodában. A konyhán is maradt mindig kaja. A melóhelyhez nem kellett ugyebár utazni, az sem volt költség. Havi 100ezret tudott félretenni.

Nincs lehetetlen, csak tehetetlen :)

2020. jún. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
85%

Sajna sehogy. :( Én ugyanez voltam 2000-ben: nettó 85 ezer fizu, abból 50 ezer az albérlet, és minden hétvégén anyámhoz jártam enni meg mosni. :( Semmire sem vittem, semmim se lett. Tanulni én is akartam, de sem időm, sem pénzem nem volt rá amellett, hogy dolgoznom kellett hogy legyen fedél a fejem felett. Próbáltam egyszer, hogy a nappali melóm mellet hetente háromszor éjjeli takarítást vállaltam, hát kipurcantam fizikailag és idegileg is.

Párkapcsolatom csak 29 éves koromban lett, de 33 voltam, mikor hozzá költöztem. Most is együtt élünk az ő lakásában, nekem továbbra sincsen semmim, ha szakítunk akkor nem tudom mi lesz velem.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy egyedül csak nagyon nagy erőfeszítések árán fog menni, és nagy céltudatossággal. Én gyenge voltam, de hátha te be tudsz vállalni másodállást, mert kibírod kevesebb alvással, pihenéssel, vagy tudsz keresni olcsóbb társbérletet, szobát. Sok sikert, kitartást.

2020. jún. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
89%

Én is ennyit kerestem.

Győrben, ruházati boltban eladóként szakmairányú végzettséggel.☹


A lakótárs szerintem tök jó ötlet!

2020. jún. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
87%
Az hogy külföldre költözöl munkakozvetiton keresztül nem jöhet szóba? Anyum azon keresztul ment ki es rajtuk keresztul dolgozott egy jo ideig ,sajnos eleg nagy osszeget elkertek tole a közvetítésert de meg igy is megkeresett 1800 eurot.. vagy nincs esetleg egy rokonod kulfoldon bárki aki par honapig befogadna?
2020. jún. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
68%

Levelező tagozatra általában munka mellett járnak az emberek, szóval ott nem lennél egyedül ilyen helyzetben. Nem lesz egyszerű, de messze nem te lennél az egyetlen akinek sikerül. Ha albérletben laksz esetleg keress lakóásat, mert úgy félre tudsz tenni valamennyit. Közben pedig nezegetheted az álláshirdetéseket, mert lehet, hogy találsz valami jobban fizető állást (igen, pont most vagyunk egy világválságban, de az nem árt, ha nyitva tartod a szemed)

Sok sikert!

2020. jún. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
27%
Írta a kérdező, hogy egyetlen szobát bérel. A lakótárs nem hiszem, hogy jó ötlet lenne.
2020. jún. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
38%
Összejössz egy sráccal.😉
2020. jún. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
56%
Nem arra gondoltam hogy a jelenlegi albérletét ossza meg, de ha egy két szobás lakást bérelnének ketten, még úgyis jobban járna.
2020. jún. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!