Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki melyiket választaná a...

Ki melyiket választaná a helyemben?

Figyelt kérdés
Jelenleg a szüleimmel élek de nagyon el akarok költözni nem túl jó a viszonyunk és ki is használnak. Nemrég végeztem a kresz vizsgával és mehetnék már vezetni viszont találtam egy jó albérletet is nagyon jó áron. Hitelt semmi esetre sem szeretnék felvenni a fizetésemből pedig vagy a vezetést fizetem be vagy a lakást fizetem ki. Igazából nem tudok dönteni mert mindketőt nagyon szeretném.

2020. okt. 4. 17:58
A kérdező szavazást indított:
Költözés
jogosítvány
23 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most már tedd le a jogsit ha egyszer elkezdted.
2020. okt. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jogosítványt tedd le, mielőtt elévül mondjuk a kresz vagy elsősegély vizsgád :) azon túl vagy, az már előny és jó dolog ha van. Költözni később is lehet
2020. okt. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi én is erre gondoltam csak egy tényezőt nem írtam le. A fizetésem 160 nettó kb és erre az albérletek 60-80 körül vannak+rezsi. Amit most találtam bútorozottan 35 mert örökölte a tulaj és gyorsan ki szeretné adni. Ez egy garzon és felénk főleg családi házak vannak tehát ritka ilyet találni. Ez az ami miatt nem tudok dönteni.
2020. okt. 4. 18:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Költözés akkor!!
2020. okt. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ha nagyon nem jó a helyzet, költözz el . Lehet jót tesz a családdal a kapcsolatotoknak is 🙂

A jogosítványt tudod részletekben fizetni is. Maximum egy kicsit szűkösebb lesz , de szerintem meg lehet oldani. Én is albérlet mellett csináltam a jogosítványt , spórolós volt az időszak de sikerült 😊

2020. okt. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!