Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ennyire gáz lenne, hogy...

Ennyire gáz lenne, hogy éjjeli őrként dolgozom?

Figyelt kérdés
Egy lakókocsis kemping, 2 nap munka, 2 nap pihenő van. 12 órát kell ott lenni naponta. Én éjszaka vagyok. Nagy pénzt nem kapok érte, de nem is kell érte megszakadni, nincs nagyon itt az üzemeltető se, lehet tanulni, vagy egy jót beszélgetni a lakókocsisokkal. Kis faházban van az iroda, szeretek ott lenni. Viszont anyám, nagynéném szerint ez nem munka, ez így szar, úgy szar, semmire kellő vagyok, mert nem gyárban dolgozom 3 műszakban, stb. Pletyka tárgya vagyok állandóan, meg csak érettségim van, s hogy ez milyen gáz. Sokat köszönhetek ennek a munkahelynek, előtte egy önbizalom hiányos, emberek előtt nehezen megnyíló valaki voltam. Gáz ez? Nem költöztem még el, ez tény, de autót is magamnak vettem, magam tartom fent, nem rakták a seggem alá, mint az unokatestvérémnek 30 évesen példának okáért. Egyszerűen nem értem, nem vagyok bűnöző, drogdiller, miért nem az jó egy anyának, ha a gyereke boldog lehet? 22/F
2020. okt. 4. 18:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%
Én targoncásként dolgozom egy műszakban. Hidd el, szívesebben csinálnám azt amit te.
2020. okt. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem jellemző erre a betörés, az elmúlt 35 évben egyszer se volt rá példa, pedig nem volt mindig jó környék.
2020. okt. 4. 19:03
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz, ha szereted csinálni és, mint írtad tanulni (fejleszteni önmagadat) is tudsz mellette, az külön szuper. Ne foglalkozz mások véleményével, ha jól érzed magad ezen a munkahelyen.
2020. okt. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
#10 Na ja. Nagy álmom, hogy autószerelő legyek, de egyre kevésbé lesz szükség autószerelőre, ahogy haladunk. Szóval jelenleg fogalmam sincs, hogy melyik szakma lenne a legjobb, ami 10 év múlva is érni fog valamit. Nem életem végéig csinálnám ezt se, de más sajnos errefelé kis 10 ezres városkában nincs.
2020. okt. 4. 19:13
 15/19 anonim ***** válasza:
84%
Az autószerelés Magyarországon még évtizedekig jelen lesz. Nézd meg a magyar autók átlag életkorát, veri a 15-öt. Itt nincs pénze az embereknek újra, majd addig hajtják őket, amíg szét nem esnek, aztán szépen behozzák a németektől annak idején akár teljesen kitiltott dízeleket. De egyébként az új autókat is kell szerelni, továbbképzések is vannak.
2020. okt. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Bár egyáltalán nem féltést veszem rajta észre. Inkább a lesajnálást, hogy én csak ennyire vittem. Nem könnyű így még fejlődni se, hogy folyamatosan kapja az ember az ívet. Egyébként gyerekkoromban is ez ment. Kissé csapdahelyzet is ez.
2020. okt. 4. 19:26
 17/19 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem egyátalán nem gáz, rengeteg embernek, sok élethelyzetben tökéletes munka lehet.


Szerintem egyedül az gáz vagy inkább szomorú ha ilyen fiatalon elkényelmesedsz egy ilyen munkában és nem törekedsz többre.


Ez tipikusan egy olyan munka ahol csak üllni kell 12 órán át és a semmit nézni. Maximum óránként 1x felkellni de amúgy nem meg erőltető.


Tökéletes alkalom lenne ilyenkor a tanulásra és önfejlesztésre.


Nem mindenkinek kell öntanult programozónak vagy vállalkozónak lennie, de 22 évesen illene pár dologba bele vágnod és kicsit bele lógatni a lábad a mély vízbe.


Legyen egy célod, törekedj annak elérésére és addig ez a munka kör maximálisan megfelel míg az általad kitalált célt szolgálja.


Ha viszont nincs semmilyen célod és csak tengődsz akkor tényleg kicsit szomorú a helyzet, viszont ebben az esetben a gyári munka is szomorú...

2020. okt. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
50%

“Csak”?

Hát nem tudom, nálam az biztos nem a “csak” kategória lenne, ha a gyerekem egyetemre jár, tanul és mellette éjszakánként dolgozik. Az már inkább, ha csak papíron lenne egyetemista, de egyébként be se megy, bukdácsol és munkát keresni sem hajlandó.

2020. okt. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Tömören összefoglalom: Kinőttél már abból a korból, hogy másoknak kelljen megfelelned, - az kritizáljon téged, aki kenyeret ad neked!
2020. okt. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!