Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire fér bele?

Mennyire fér bele?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyon a véleményekre azzal kapcsolatban hogy tegyük fel áruljátok az ingatlanotokat!

Jönnek a nézelődők és egyszer csak azon kapod magad hogy használják a mellékhelyiséget!

Nektek ez mennyire fér bele?

(Az ingatlanközvetítő foglalkozik az érdeklődőkkel tehát te ez idő alatt nem tartózkodsz otthon!!! + várandós vagy férfiak esetében pedig a feleségük párjuk várja a közös gyermeküket!)



2020. okt. 5. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lakott az ingatlan ,akkor belefér.

Ha ott lakom, akkor én is ott vagyok az ingatlanossal, akkor nem örülnék neki, de akkor sem tudnék mit kezdeni a dologgal. Egyszerűen nem mondhatom azt hogy húzzon már ki, aztán a ház melletti erdősáv környékén végezze el a dolgát.

Magamból kiindulva én sem szívesen használnám a más wc-jét ,de van olyan hogy menni kell.

Nem beszélve arról, hogy ne ezen múljon már egy ingatlan adásvétel,hogy elzavarom.

Idegőrlő tud lenni mikor naponta idegenek járkálnak az otthonomban.Tehát én nem tenném szóvá. Gumikesztyű, fertőtlenítés.jobbat nem tudok

2020. okt. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire!
2020. okt. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem tartom életszerűnek, hogy az ingatanos megtiltja nekik a mosdó használatát. A nálunk dolgozó mestert is beengedem. Szóval engem nem érdekelne különösebben, és ezen a terhesség sem változtat. Max áttörölném utána inkább az egész klotyót.
2020. okt. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindent leírtak előttem!

Ez egy szükséglet, amit 2 m-re a klozettől nem lehet megtiltani senkinek.

Azt zokon venném, ha befeküdnének az ágyamba, vagy lezuhanyoznának nálam, na de a vécé...?

2020. okt. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg leírta az első pár válaszoló. Nyilván az érdeklődő sem úgy tervezi, hogy ott végzi el minden napi szükségletét, de ha épp rájön a pisilhetnék, akkor természetesen menjen. Inkább, minthogy távozáskor a ház falát brunyálja le, mert nem bírja már tovább.
2020. okt. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Emberség kérdése. Én az vagyok, így nem zavarna, ha ugyanolyan tisztán hagyja ott. Egy természetes szükséglet. Fel sem merülne bennem az ellenkezője
2020. okt. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat🙂
2020. okt. 5. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!