Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezért mennyire haragudnátok a...

Ezért mennyire haragudnátok a barátnőtökre? Mennyire volt szándékos tőle az erős karmolás?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok,a barátnőm 18.

Összevesztünk a minap,ő pedig a hosszú természetes,borotva éles körmeit (soha nem vágja le,olyan 1 cm hosszú neki) belém mélyesztette.

Én adtam neki ezért egy pofont.

Neki semmi nem lett,én viszont a körmeitől szépen megsérültem,a körmök mély nyomokat hagytak az alkarom belső részén a puha bőrben.

4-4 mély,véres félhold alakot.

A barátnőm azt mondja,nem volt szándékos,mert ugye csak ő is viszonozta a kölcsönös tettlegességet.

Viszont a gyűrűs ujja legerősebb körme az erős kaparástól meghajlott neki,amikor a húsomba mélyedt.

Ezután ő elégedetten a körmeit nézegette.

Szerintetek az erős karmolás nála mennyire volt szándékos???



2020. aug. 30. 05:12
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Komolyan nem értem ennyi idősen hogy lehet ennyi eszetek. Tudtommal a barátok nem akarják szétkapni egymást egy kis vita miatt. Nőjetek fel...
2020. aug. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Kamu, hagyjatok, unatkozik a kedves kerdezo.
2020. aug. 30. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Ez már a sokadik barátnős véresre karmolós kamukérdésed.
2020. aug. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Eszt megnézném hogy zajlott le XD

Ha nem kamu akkor még karmolj visza

2020. aug. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
A barátnőd véresre karmol, te meg felpofozod? Csodálatos barátság lehet
2020. aug. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Aki nem tudná egészségügyi infó: A karmolás jó darabig, sok esetben örök nyomot is hagyhat. A köröm alatti szennyeződés okozza, tehát ki is kell fertőtleníteni. Infantilis a játék, és ez nem szimpla barátság, sztem itt van vége!
2020. aug. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2020. aug. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..


Most ezeket talaltam, de szerintem van több is.

Ajánlanám a szexualitás rovatot, ott kiélhetnéd ezt a fétisedet, vannak ott is ilyen kérdések. Viszont ha azokat is te írtad akkor passz 😂😂

2020. aug. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én csak a saját példámat tudom véletlenül nem lehet valakit ennyire meg karmolni. Nekem a párom pofon vágott és véletlenül. Eltelt 2-3 hét újra pofon vágott csak eleredt az orrom vére és akkor már úgy mondta a pofont direkt adtam de azt nem akartam, hogy vérezzen az orrod. Ő csak piásan volt agresszív. Ami 1 szer megtörténik az rendszerint meg ismétlőik.
2020. szept. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!