Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismerkedek egy pasival,...

Ismerkedek egy pasival, reggel arra keltem egy nő ismerőse jelölt be. Minek, ki lehet?

Figyelt kérdés

A csajnak is (kb30-33) egyedülálló van kint. Nem értem minek akart be jelölni.

Ha azt mondom együtt vannak nekem meg pl le tagadta az más lenne, úgy biztos le is tiltanam a férfit, de nem. Az ilyen mit akar? N31


2020. okt. 7. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Őszinte, nyílt és egyenes kommunikációról hallottál már?

31 évesen igazán megtanulhattad volna ezt!


Kérdezd meg tőle, finoman, de őszintén. Nem kell itt kombinálni meg fantáziálgatni.

2020. okt. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Tőle kérdezd meg, vannak ilyen emberek akik mindenkit bejelölnek, akit látnak. Tök feleslegesen kombinálsz.
2020. okt. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Ha bejelölt, akkor őt kérdezd meg, hogy honnan ismeritek egymást, ha nem jelölt be csak egy ajánlást kaptál, azt a Facebook generálja, a nő nem is tud róla.
2020. okt. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mennyi van akitől megkérdezem, hogy

Szia, ne haragudj, hol találkoztunk, kicsit kellemetlen de sajnos emlékszek.

Hát, feldobott ismerősajánlásként, szimpi voltál/ismerős voltál/sok volt a közös ismerősünk (vagy szimplán ilyen indok sincs) aztán gondoltam bejelöllek.

2020. okt. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
31 évesen ahelyett hogy megkérdeznéd az érintettetek ide irod fel kérdésnek? Használd a kommunikáció erejét és akkor választ kapsz, mi nem fogjuk tudni megmondani hogy a másik nő mit gondolt hogy miért jelöl be.
2020. okt. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Kérdezd meg a pasit, hogy ki ez a nő. A nőre meg írj rá, hogy ki ő. Sok olyan ember van, akik mindenkit bejelölnek, de lehet a felesége/élettàrsa/baràtnője/testvére/rokona, stb.
2020. okt. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
21%
És a nők érnek előbb...
2020. okt. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Velem olyan volt, hogy nagyapám barátkozott a facebookkal, ezáltal valahogy beajánlott nekem ismerősöket (tudtán és akaratán kívül)


Kaptam is az üziket, hogy ki is vagyok, mit szeretnék :D


Ergo bármi lehet a pakliban, agyalás helyett többre mész ha inkább megkérdezed.

2020. okt. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 LolaNyuszi2 ***** válasza:
50%
Lehet ő is ismerkedik vele?
2020. okt. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!