Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy kell bemutatkozni? 23F

Hogy kell bemutatkozni? 23F

Figyelt kérdés
Tudom elég hülye kérdés de azért megkérdeztem mivel ezzel a bemutatkozás dologgal mindig is gondjaim voltak.Sose tudtam mit kell mondani amikor megismertem új embereket. Egy pont után így egyszerűen leragadtam és nemtudtam mit is kéne mondanom. Lehet az is benne van hogy alapból csendes fajta vagyok aki csak muszájból szólal meg.

#bemutatkozás #Bemutatkozás probléma
2020. okt. 8. 08:59
 1/7 anonim ***** válasza:

"Üdvözlöm/üdvözöllek, X.Y. vagyok."

Nem kell semmi egyéb.

2020. okt. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tényleg hülye kérdés :D


Ha hivatalosabb dolog vagy esetleg idősebbeknek mutatkozol be akkor Jó napot (kívánok), Kovács István vagyok.

Ha nem hivatalos (pl barátaid ismerőseivel találkozol először) akkor Sziasztok, Kovács István.

2020. okt. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És az ilyen hosszabb bemutatkozásnál?
2020. okt. 8. 09:57
 4/7 anonim ***** válasza:

#3:

Nem tudom, mire gondolsz.

2020. okt. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4

Hosszabb alatt azt értem mikor például ismerkedsz egy lánnyal és kéri hogy mesélj magadról.

2020. okt. 8. 11:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja, az nekem nagyon menne, hogy magamról beszéljek.

Munkáról, iskoláról, szüleimről, testvéremről. Mivel szeretek foglalkozni, mit tartok fontosnak az életben. Kicsit arról is lehet, hogy milyen társra, kapcsolatra vágyom. Közben lehet őt is kérdezni, vagy ha mond valamire valamit, akkor arrafelé is el lehet kanyarodni. Szóval, hogy ne kiselőadást tartsak magamról, hanem beszélgetés legyen.

Egyébként én amikor interneten ismerkedtem, az első randin valahogy olyan természetesen ment a beszélgetés, hogy nem is kellett mondania a lánynak, hogy beszéljek magamról. Akár onnan indult a beszélgetés, hogy milyen idő van, vagy merre induljunk sétálni, aztán adta magát az egész. Bár az igaz, hogy ehhez kell már rutin.

2020. okt. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben arra gondolj, kérdező, hogy ami neked természetes , napi rutin, az egy ismeretlennek fehér folt. Fogalma sincs, hogy mit csinálsz reggel, mit szoktál enni, merre jársz napközben, milyen gondolatok foglalkoztatnak, milyen félelmek gyötörnek, hányas lábad van, hol dolgoznak a szüleid, stb. SEMMIT SEM TUD RÓLAD! Tehát bármiről mesélhetsz neki.
2020. okt. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!