Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most akkor ki a “háttérhatalom...

Tevenyereggyarto kérdése:

Most akkor ki a “háttérhatalom” ? Ki irányít kit mert kicsit össze vagyok zavarodva ? :/

Figyelt kérdés

A minap felbukkant előttem Facebookon az “Akik nem kérnek a covid-19 vakcinából” nevű csoport egy új aranyszeme (azért látom ezeket mert egy konteó-megszállott rokonom folyamatosan osztogatja ezeket) miszerint Donald Trump kiírta ,hogy nem is olyan veszélyes ez a vírus erre törölte a Facebook a belyegyzését. A kommentek közt mindenki azt szajkózta ,hogy “ő is csak egy báb!”. Most akkor mivan ? Eddig nem úgy volt ,hogy a “nagyhatalmak irányítanak mindenkit/ megvezetnek minket” stb ? Tehát a nagyhatalmak “titkosan” (ami olyan titok amit simán szétszórsz a Facebookon...) irányítják egymást is ? Most kicsit összezavarodtam ,hogy idén ki a közellenség. Év elején még arról volt szó ,hogy Trump keze van az egészben s ő fertőzte meg Kínát meg ilyenek.


Még egy apróság: valaki elmagyarázza mi ez az új kódnyelv vagy mi ? Pl: mi az a “WwG1WGA” ? Lehet most boomernek fogok tünni de erről lemaradtam.



#vakcina #koronavírus #Donald Trump #Összeesküvéselméletek
2020. okt. 8. 09:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%
Én úgy tudom, hogy Soros irányít minden gonoszságot a világon, de mostanában nem nagyon követtem a témát, szóval lehet, hogy azóta már átadta a hatalmát valaki másnak.
2020. okt. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

#1

De Soros nem csak itthon dolgozik ? Külföldön is ő “A mumus” ? Eddig azt hittem ő csak Magyarországra érvényes. Áh, most már tényleg összezavarodtam :<

2020. okt. 8. 09:13
 3/18 anonim ***** válasza:
54%
Az igazi háttérhatalom a zsidó pénzemberek. Rothchildok, és még pár család. Akik úgy adják-veszik a kisebb országokat, mint mi a Gazdálkodj okosan játékban a szobabútort. Dollár százmilliárdokról beszélek. Nagy cégeket vesznek meg, tüntetnek el, vagy hoznak létre a semmiből. Pl egy olajért indított háborút sem 1 db elnök vagy a tanácsadói találnak ki, hanem azok, akik a pénzt adják rá. Nagyon durván lesarkítva, azt mondják, hogy kell nekünk pl a Közel-kelet olaja. Okés, de ehhez kell a seregemnek X milliárd dollár. Rendben, adunk, csak csináld azt a háborút, haladjunk. Ha meg nem akarsz háborút, akkor másra sem fogunk adni pénzt, hanem jól eltakarítunk az utunkból, és keresünk egy olyan embert, aki együttműködik velünk. Nagyvonalakban erről van szó.
2020. okt. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
46%

Trump elkapta a vírust, de - mivel ő az elnök - a legjobb orvosokkal volt végig körbevéve. A víruson szinte tünetmentesen esett át.


Ezért most meg van győződve a drága, hogy hé, ez nem is olyan rossz! És kiírta: ne féljünk tőle, mert túl van tolva.


Aha. Mondja ezt azoknak, akik mellett nem áll 0-24 egy profi orvoscsapat.


A Twitter meg leszedte, mert fszság.

2020. okt. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%

[link]


"Ne féljetek!"

2020. okt. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
35%
WWG1WGA - igazán rákereshettél volna, ebből is látszik mennyire érdekel a téma. Ez van belegravírozva JFK yachtjának a harangjába és egyfajta hívószója illetve szlogeje lett az "ellenállóknak" akik nem veszik be a hivatalos média hazugságokat és a háttérhatalom törekvéseivel szembe mennek. #3 nagy vonalakban leírta a dolgot, naivitás azt képzelni hogy pl. JFK-t egyetlen magányos gyilkos lőtte le. Ő volt az utolsó amerikai elnök aki szembe mert szállni ellenük, ezért lett ez a hívószó. De az is naivitás ha azt hisszük hogy a "választott" politikai vezetők a tényleges hatalmat gyakorolják az emberek felett... Persze mindenki azt gondol amit akar, de egyre több a kérdés és a válaszok nyugtalanítóak. Soros az egyik a nagy családok közül akik a szálakat mozgatják és ő sok országban tevékenykedik. Hogy ezek után az arctalan baloldali-liberalis pártok, akik a háttérhatalom támogatottjai és szervilis kiszolgálói, vagy pedig a nemzeti-konzervatív pártok a "jó fiúk" azt mindenki döntse el maga.
2020. okt. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

#6


“WWG1WGA - igazán rákereshettél volna, ebből is látszik mennyire érdekel a téma. ”


És ha rákeresek erre vagy bármire akkor honnan tudom ,hogy nem-e azt dobja ki a Google amit a háttérhatalom szeretne ,hogy lássak ? A “tudjukkik” mindent IS manipulálnak, cenzúráznak kivéve a Google-t és YouTube-ot ?

2020. okt. 8. 11:12
 8/18 anonim ***** válasza:
36%

Ha valaki beleássa magát ebbe a témába olyan könyveket talál ha csak egyet is végigolvas inkább el se akarja majd utána hinni hogy egy a valóság csak egy kis szeletkéje...

Leleszel döbbenve ülsz majd a székedben otthon és gondolkodsz...sok ilyen témába vágó könyv van érdemes keresgélni.

2020. okt. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

#8


És a háttérhatalom miért engedi meg ,hogy bárki hozzáférjen az ilyen könyvekhez ?

Nagyon béna ez a háttérhatalom. Mindent el akar titkolni de közben semmi se megy neki. Simán találhatok könyveket, weboldalakat a szupertitkos dolgaikról.

2020. okt. 8. 11:50
 10/18 anonim ***** válasza:
28%

Ha beleásnád magad a témába akkor látnád hogy a felszín egy kis része csak amit a könyvekből újságcikkekből tényfeltáró riportokból megtud az átlag ember.

ha ezt is megkaristolja valaki olyan infókat talál hogy inkább visszatér este a fatmagül meg cobra 11 tv sorozatok nézéséhez.

2020. okt. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!