Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Teljesen megvagyok zavarodva....

Teljesen megvagyok zavarodva. Fogalmam sincs, hogy dolgozzam ezt fel, vagy hogy most mi történik. Tanácsok?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú, 17 éves most, 2 éven át legjobb barátok voltunk és 8 hónapig egy párt alkottunk. Ennek 4 hónapja.. Ő szakított velem, rengeteg dologra hivatkozva, de mint kiderült, csak újra összejött az exével, ennyi...

Majd tegnap megtudtam, hogy lehet öngyilkos lett. Hagyott búcsúlevelet és valószínűleg beugrott a Dunába.. De keresi a rendőrség és a családja, barátai nagy erőkkel..

Úgy érzem semmi közöm az egészhez, mert ugye 4 hónapja vége és nagyjából ezalatt az idő alatt sikerült feldolgoznom és elengednem őt. Az szakítás óta nem láttam és nem is beszéltünk egy szót sem. Tehát konkrétan olyan volt már nekem eddig is, mintha halott lenne..számomra az volt..

Úgy érzem, hogy semmi közöm hozzá, mert ez így is van ugyebár..de én mégis nagyon félek és reménykedek, hogy nem tette meg, csak lelépett vagy valami... Fogalmam sincs mit érzek, mi zajlik most bennem. Mióta ezt megtudtam hányingerem van folyamatosan és a közérzetem sem a legjobb.

Úgy gondolom, nem szabadna, hogy a történtek felzaklassanak engem, a korábban említett dolgok miatt, de én csak azt szeretném, hogy BOLDOGAN ÉLJEN!

Nem tudom, mit lehet ezzel a szituációval kezdenem vagy mit kéne tennem, kérlek segítsetek!

(16L)



2019. okt. 28. 01:51
 1/3 anonim ***** válasza:
47%

Először is nyugodj meg, egyáltalán nem biztos hogy öngyilkos lett, lehet hogy ma vagy holnap vagy két hét múlva már otthon lesz.

Másodszor pedig normális amit érzel, most hogy így leírtad én is aggódom érte, pedig semmi közöm hozzá, nem ismerem. Engedd meg magadnak hogy azt érezd amit, ilyenkor ez természetes.

Amiben tudsz segíts a családjának és a rendőrségnek.

Meséld el a szüleidnek mi történt ha még nem tetted meg, oszd meg valakivel az érzéseidet. Esetleg vegyél Sedatif pc-t ez egy vény nélkül kapható enyhe nyugtató, hogy kicsit össze szedd magad, tudj aludni legalább. Nem veszélyes, kisbabáknak is lehet adni, nem lehet rászokni, nincs mellékhatása. De az is segít ha iszol citromfűteát.

Kívánom a legjobbakat, szurkolok hogy rendben előkerüljön a srác!

2019. okt. 28. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
15%

Kisbabàt nyugtatozni? Nah ez jelenthetö a gyermekvédelmiseknek!


Amugy nàlunk meg a szomszédos tömbhàzban lett öngyilkos egy huszonéves, nekem sincs közöm hozzà még is empàtiàt érzek es sajnàlom.

2019. okt. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
22%
Normális,hogy felzaklatnak a történtek.De talán mégse lett öngyilkos és nemsokára előkerűl.
2019. okt. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!