Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Össze vagyok zavarodva, mit...

Össze vagyok zavarodva, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy másfél éve tetszik egy srác csak idő közbe lett barátnője. Jó barátok vagyunk úgyhogy nem akartam az útjaikba állni. Szóval pár hete már úgy voltam vele hogy el kell engednem. De most van egy új srác akivel szintén jó barátok vagyunk de vele úgy érzem hogy már kicsit több. Már volt hogy megcsókolt és mondta hogy amikor voltunk bulizni hogy nagyon jól érezte magát velem. Nem is a haverjaival volt hanem végig velem. Kezdek beleszeretni. De a mi nap mondja a legjobb barátnőm hogy az a srác akinek barátnője van, nem valami jó a kapcsolatuk és hogy a srác szakítani fog vele. És én erre nem tudtam hogy mit mondjak. Elengedtem de valahogy hogy mégsem, úgy érzem lehet hogy most lenne nála esélyem. De most itt van az új srác aki iránt most elkezdtem érezni valamit, és az a csók is meg minden...össze vagyok zavarodva és nem tudom hogy mit tegyek. Szerintetek?

#csók #barát #szerelem #srác #összevagyokzavarodva
2016. nov. 6. 16:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Az gondolom nem érdekes egyik esetben sem, hogy a srác mit érez...
2016. nov. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!