Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Furcsa érzés. Össze vagyok...

Furcsa érzés. Össze vagyok zavarodva. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a lány vagyok, akinek kicsi kora óta fiús a személyisége. 1 fú tetszett igazán, sőt pont olyan srácot képzeltem "álmaimbam", mint ő, erre most itt van... minden nap látom őt most is, de próbálom elkerülni a társaságát, vagy a jelenlétét, próbálok nem rá nézni és elfelejteni. na, igen, én nem az vagyok, aki áradozik felőle, ezért hamar sikerült elérnem azt, hogy kerüljem őt, ne gondoljak rá annyit. De mégis, minden zenéről ő jut eszembe és az álmaimban is megjelenik, pedig szívem szerint nem érdekel már. Hozzáteszem, ha már tényleg nem gondolok rá, hirtelen megjelenik, ahol én vagyok, vagy ahol muszáj lennem.

Éreztetek már így?



2014. okt. 28. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem, hogy miért akarod kerülni meg elfelejteni, miközben ő az életed szerelme?
2014. okt. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

*Éreztetek már így?


igen.

2014. okt. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első, azért mert nem bírja a fejem és teljességgel lehetetlen, hogy legyen köztünk valami.
2014. okt. 29. 08:38
 4/4 anonim válasza:
Sztem probalj meg osszehaverkodni vele. Nekem is volt olyan h volt valaki akivel nem voltam joban nem tudom miert de nem birtam es most a legjobb baratom :D
2014. okt. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!