Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csak a feleségemet...

Miért csak a feleségemet sajnálják és támogatják az újszülött gyerekünk miatt?

Figyelt kérdés

Szeretném megérteni, hogy én miért maradok ki az egészből.

Én nem maradok fönt egész éjjel? én nem pelenkázom naponta akár 10x is?

Én nem törődöm vele? Én nem vagyok fáradt?


Mindenki akikkel eddig találkoztunk nekem csak köszönt. Ennyi. egyől fordultak oda az anyához, hogy jaaj drágám biztos nagyon sok a dolgod, nagyon fáradt lehetsz.

Már komolyan azon voltamm hogy egy ilyennél mondom, hogy hát képzelje én meg még dolgozok is mellette.


Nem azt mondom, hogy a feleségemnek nem rossz, sőt.. Neki is ugyanúgy rossz, mint nekem.

Azzal a különbséggel, hogy neki nem kell semmit csinálnia. otthon van, fekszik, alszik, a gyerek dolgait csinálja. aludni max fél órát.

Én ugyanez, csak dolgozom is home office-ban.


Nem értem ,hogy ÉN miért nem kapok soha semmi elismerést, vagy együttérzést.


2020. okt. 11. 11:01
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:

Teljesen úgy kezelnek, mintha 1. ott se lennék 2. nem is én lennék a gyerek apja, és lazsálnék egész nap a kocsmában.

Mit gondolnak? felváltva csináljuk. egyik nap ő nem alszik, másik nap én.

2020. okt. 11. 11:03
 2/32 anonim ***** válasza:
53%
Te préseltél ki egy dinnyét a lyukadon?Akkor?
2020. okt. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
64%
Örülök, hogy nem vagy a férjem...
2020. okt. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
85%
#2 a kérdező a gyerekneveléssel járó munkákról beszélt, ls hogy azokat emlegetik a barátaik.
2020. okt. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
4: igen arról beszélek. a szülészeten várni mindenki tud.
2020. okt. 11. 11:10
 6/32 A kérdező kommentje:
3: biztos akkor olyan kéne aki semmit nem segít, magadra hagy, elmegy dolgozni és még el is várja, hogy tudjon aludni éjszaka. Nem tudom mi a problémád
2020. okt. 11. 11:11
 7/32 anonim ***** válasza:
73%
Férfi vagyok de örülök hogy nem lehetsz a férjem.
2020. okt. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
95%
A gyereknevelés az mindkét szülőnek fárasztó. Viszont a kérdező újszülöttet említett a kérdésben. Egyértelmű miért a feleséged kérdezgetik. A terhesség, szülés, szoptatás gyakorlatilag "felemészti" az ember szervezetét, amikor meg valaki 40%-os fizikummal,kimerülve végzi ugyanazt a munkát, az nincs egy súlycsoportban.
2020. okt. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

De attól még nem SEMMI amit csinálok. Nem igaz, hogy ez semmit nem érdemel.

Az egy dolog, hogy pl a nőnek sokkal fárasztóbb és nehezebb ez az egész folyamat, mint nekem, de attól még én is bőven kiveszem a részem belőle.

2020. okt. 11. 11:14
 10/32 anonim ***** válasza:
78%
És te mások elismeréséért vállaltál gyereket?Ez biztos kihat majd a fejlõdésére.
2020. okt. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!