Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csak a feleségemet...

Miért csak a feleségemet sajnálják és támogatják az újszülött gyerekünk miatt?

Figyelt kérdés

Szeretném megérteni, hogy én miért maradok ki az egészből.

Én nem maradok fönt egész éjjel? én nem pelenkázom naponta akár 10x is?

Én nem törődöm vele? Én nem vagyok fáradt?


Mindenki akikkel eddig találkoztunk nekem csak köszönt. Ennyi. egyől fordultak oda az anyához, hogy jaaj drágám biztos nagyon sok a dolgod, nagyon fáradt lehetsz.

Már komolyan azon voltamm hogy egy ilyennél mondom, hogy hát képzelje én meg még dolgozok is mellette.


Nem azt mondom, hogy a feleségemnek nem rossz, sőt.. Neki is ugyanúgy rossz, mint nekem.

Azzal a különbséggel, hogy neki nem kell semmit csinálnia. otthon van, fekszik, alszik, a gyerek dolgait csinálja. aludni max fél órát.

Én ugyanez, csak dolgozom is home office-ban.


Nem értem ,hogy ÉN miért nem kapok soha semmi elismerést, vagy együttérzést.


2020. okt. 11. 11:01
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

18. lefejt tejjel. Voltak pillanatok, amikor nekem kellett "pofozgatnom", hogy felébredjen, mert a szoba közepén ülve elaludt és nem tudott szoptatni.


Van, hogy ott ülök a hordozója mellett és tartom a kezem, hogy fogja az ujjamat. Attól mindig megnyugszik. És ez 3-4 napig. Addig a feleségem pihen.


Szülés óta én kb 4x többet nem aludtam, mint ő. És ezért nem várok el 4x több figyelmet. Sőt semmiért se!!!!

Csak egyetlenegy visszajelzést, hogy ügyes vagyok, hogy nem néznek teljesen senkinek.

2020. okt. 11. 11:33
 22/32 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, a feleséged hálás a segítségedért? Amennyiben igen, úgy nem tudom mi bajod van. Nem kifelé kell élni.


A legtöbb kisgyermekes pár a környezetünkben így osztja meg a gyerekkel járó feladatokat, mégsem nyavajog egyik férfi sem, hogy nekik idegenek, ismerősök elismerése hiányzik.


Ha a feleséged nem értékel, az elhiszem, hogy zavar. De ha így van, akkor még a valós problémád sem tudod megfogalmazni.

2020. okt. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van, soha életemben nem mondanék neki ilyet :) úgy értettem egyébként, hogy nem kell felkelnie éjszaka 10x vagy egyáltalán lefeküdni aludni ugye... Hanem pihenhet azzal a tudattal, hogy van egy gondoskodó férje aki 0-24 ben felügyeli a babáját.
2020. okt. 11. 11:36
 24/32 A kérdező kommentje:

22: de, értékel. Nagyon sokat, mint eddig is írtam.

Ez eddig oké. Csak az a gondom, hogy rengeteg ismerőssel találkozunk, rengetegen írnak neki.

És kicsit elszomorít, hogy ismerősi körben csak egy háttérszereplő vagyok.

Amikor írnak neki egy k*rva szót nem krédeznek arról, hogy és a férjed? otthon van? dolgozik? mit csinál...


Mert például érdekelhetné őket az, hogy egyáltalán törődik-e a családjával az a férj.


De nem. egyből úgy vagyok beállítva, mint aki b*ssza a rezet.

2020. okt. 11. 11:39
 25/32 anonim ***** válasza:
46%

Olyan férj kéne, aki befogja a száját és nem rinyál, ha csinálnia kell valamit még a borzasztóan megterhelő home office-on kívül.


Aki nem ilyen lenézően beszél a gyermeke anyjáról, csak mert neki nincs munkája.


Lehet ezt csinálni nyavajgás nélkül is, de tudom sürget a csok, be kelett vállalni a gyereket, nincs mese.

2020. okt. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
76%
Narcisztikusnak tűnsz.
2020. okt. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

25: eltévesztetted a kérdést. Egyik mondatod sem illik ide :(

honnan veszed, hogy nincs munkája?

2020. okt. 11. 11:48
 28/32 A kérdező kommentje:
Nárcisztikus vagyok csak azért, mert elszomorít a NULLA elismerés? Mert elszomorít, hogy semmibe se vesznek egy olyan dolog maitt amiben én is nagyon nagy szerepet vállalok?
2020. okt. 11. 11:49
 29/32 anonim ***** válasza:
11%

#25-ös egy robotot akar férjéül.

A technológia még nem érett meg az elvárásaidnak.

2020. okt. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
24 Már mondtam, hogy most a szülés miatt van még központban. De hamarosan te is előtérbe kerülsz megint, pár hónap. A jó apákat elismerik, ez biztosan így van.
2020. okt. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!