Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van a világon bármiféle...

Van a világon bármiféle értelme megtanulni arabul?

Figyelt kérdés
Mindig azok a nyelvek tetszenek meg amiket senki nem beszél, vagy nem fontos. Az arab is ilyen? További kérdés: milyenek az arabok? Biztonságos Szaud-Arábia?

2020. okt. 11. 12:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Az arab nyelvet azért beszélik egy páran.
2020. okt. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

az a arab nyelvet beszélik többszáz millióan

Ugyhogy azt nem mondhatjuk hogy senki nem beszéli:)

2020. okt. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
1%
Én főleg perzsákat ismerek és ők igazából kikérik maguknak, hogy arabok lennének, de véleményem szerint ők tipikus arabok, fellengzős, ki ha énnem primitív, tiszteletlen mentalitás jellemző rájuk és iszonyatos gőg.
2020. okt. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
a perzsák, na ők pont nem arabul beszélnek, és nem is arabok:)
2020. okt. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor most hasznos vagy nem?
2020. okt. 11. 12:59
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem hasznos. Ha ki akarsz menni arab országba vagy ilyenek az nagyon jó. Éa ráadásul szerintem szép nyelv az arab.:) Én Dubajban élek és nagyon jó...szerintem érdemes
2020. okt. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén nem tervezem ilyet de még gyerek vagyok. Európában tervezek élni Nyugaton
2020. okt. 11. 13:32
 8/11 Fehér Barbara Kyoko ***** válasza:
Ha igazán tetszik, szerintem próbáld meg. Veszíteni nem veszthetsz vele, és ki tudja, háthe egy map mégis szükséged lehet rá. :) Én Hawaiiul tanulgatok, csupán azért, mert tetszik, annak ellenére, hogy a Hawaii-szigeteken már szinte mindenki beszél legalább angolul, még az őslakosok háromnegyede is. :D
2020. okt. 12. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A standard arabot konnyebb megtanulni, meg hat olyan reszekre ahol a rendes arab van ugyse mennel/nem jutsz be .(pl irak)

En ezt a rendes arabot egy iraki baratomtol tanulom, brutal nehez. 2 honapja tanulok, leirni 2 szot tudok magamtol. :D szov

2020. okt. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az arab nyelv nekem is tetszik, de sztem nagyon nehez lehet megtanulni🤷🏽‍♀️
2021. jan. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!