Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van értelme megtanulnom 27...

Van értelme megtanulnom 27 évesen hegedűn játszani?

Figyelt kérdés

Soha életemben nem tanultam zenét, de mindig elbűvölt a klasszikus zene, főleg a hegedű.

12 éves koromban a boltban kiválasztottam egy 500 ft-os Vivaldi CD-t, akkor szerettem bele a hegedűbe.

Sajnos nem volt lehetőségem zenét tanulni, mert ott volt a suli, az egyetem, azután a megfelelő munka megtalálása, lakásvásárlás. Mostanra érzem úgy, hogy végre kicsit lenyugodott az életem, és szeretnék végre arra koncentrálni, ami igazán érdekel.

A párom nem érti mi akarok én most ezzel, nem látja értelmét. De én ezt csak úgy szeretném, mert jó érzés lenne.



2014. aug. 17. 10:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
70 évesen is megérné! Még fiatal vagy! :)
2014. aug. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
27 évesen az emberek már a halálra készülnek.Semmi értelme akármit is megtanulni ennyi idősen.
2014. aug. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Ha ehhez van kedved miért ne? Még fiatal vagy, zenét bármilyen korosztály tanulhat.:))
2014. aug. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Persze hogy van, jó azt nem feltétlenül kell várni hogy világhírű hegedűművész legyél (bár az is megeshet), de saját szórakoztatásodra miért ne, vagy mások előtt is jól hangzik, pl családi összejöveteleken.
2014. aug. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Sőt...én sokkal inkább hallgatnék a rokonságtól ilyeneket, hogy kinek mi a hobbija, ki mihez ért, előadna valamit esetleg, és nem csak arról szólna minden családi beszélgetés hogy "az orbán meg a gyurcsány".
2014. aug. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy van. De egyedül nem. Tanár kell hozzá, mert ha jól akarsz játszani, akkor kell tanár. Tudom, mert hegedülök. Arra készülj fel, hogy nem egyszerű.

Menj be a zeneiskolába és kérdezd meg, hogy hogy van lehetőséged tanulni zenét. Ha az éves tandíj nagyon sok, akkor menj be az egyik hegedűtanárhoz, hogy kérdezd meg, hogy vállal-e magántanítást.

Sok sikert! :)

2014. aug. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Persze. Einstein is arra volt büszke :)
2014. aug. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne, főleg azért, mert jó érzés.


Illetve az 5-ös nagy igazságot mondott.

2014. aug. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
persze, én most kezdek járni vezetni. végre kicsit kiszakadni a tudományos világból és nem kell valamin annyit agyalni, hanem egy tök más készség. Máris imádom:)
2014. aug. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
MINDIG van!!! ne add fel! a zene a lélek doktora!
2014. aug. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!