Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, miért kell úgy tenni,...

Lányok, miért kell úgy tenni, mintha szeretnétek nézni a focit vagy a küzdősportokat?

Figyelt kérdés

Pl. Amikor párod, barát, testvér vagy apukád sportot nézz te meg le ülsz mellé kifugurázni.


Gondolom ők sem bambulják a divatbemutatókat, csak azért mert ti azt nézzitek és nem gúnyolódnak rajta.


Nyilván azoknak szól a kérdés akik ezt szokták csinálni tudom, hogy vannak olyan lányok akire fent említett szokások nem jellemzőek.



2020. okt. 11. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát én ilyenről még életemben nem hallottam

Pedig lány vagyok és rengeteg lány barátom,ismerősöm van

Van aki tényleg nézi,van aki úgy csinál mintha szeretné-hogy imponáljon egy fiúnak

De ilyen kifigurázás nincs. Nem is értem mire gondolsz

2020. okt. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondol, hogy látott egyetlen ilyen luvnyát, és már megint megy az általánosítás 1000-el. 😨
2020. okt. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
El kell keserítselek, nálunk apám és a párom is ki szokta figurázni őket. Főleg a focimeccsek alatt mennek a beszólások. Én sem vagyok különb, értem, mi történik a pályán, naná, hogy röhögök rajta, ha valaki balfax...
2020. okt. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A focit unom, ezért nem is nézem, de én mindig hallom, hogy a férfi rokonaim/haverjaim, ha éppen azt nézik, akkor szidják vagy éppen kiparodizálják a játékosokat vagy a bírókat. A küzdősportokat szeretem, valamit űzök is, de a környezetemben ezzel valaki vagy így van, vagy egyáltalán nem kerül vele kapcsolatba, vagyis nem is nézem.


A divatbemutatókat őszintén szólva halálra untam (mármint azt a kettőt, amit végig kellett néznem), viszont azon aztán van mit kiparodizálni.


Semmi értelme nem volt ennek a kérdésnek.

19/L

2020. okt. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most nem értem, azzal van a bajod, hogy valaki (egy lány) cikizi a másikat, mert az szereti a focit, vagy szerinted lányok nem szerethetik a focit?
2020. okt. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sem értem hogy mit akarsz, bár szerintem te magad se:/
2020. okt. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. A párom, és a családom férfi tagjai is mind leszarjàk az összes sportot, és én is.

2. Én sem nézek divatbemutatókat vagy hasonlókat. Csak a Comedy Central-t szoktam nézni, azt is csak azért, hogy valami zörögjön a háttérben, mellette meg tanulok, zenélek, olvasok, stb. Maximum este nézek Family Guyt, South Parkot vagy hasonlót, de ezeket szereti a párom is.

3. Ha nézné valaki, akkor sem figuràznàm ki, elvonulnék ugyanúgy tanulni, vagy videókat nézni, esetleg gitàrozni, nem játszanàm meg, hogy engem ez érdekel.

2020. okt. 13. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!