Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki,hogy az...

Szerintetek ciki,hogy az unokanővérem 27 évesen nem tud főzni? A párjával étteremben esznek, vagy hideget fogyasztanak. Nem meri használni a gázt, mert gyerekkorában volt vele egy nagyon rossz élménye, és még a közelébe sem mer menni a palacknak.

Figyelt kérdés
2020. okt. 11. 19:32
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
61%

Hol használnak még manapság palackos gázt a főzéshez olyan helyen, ahol még étterem is akad?

Isten háta mögötti szabolcsi faluban voltam nyáron rokonlátogatni, ott láttam palackos gázt utoljára ... kb. 40 évvel ezelőtt. Már ott is vezetékes gáz van.

Szóval hülye kifogás az unokatesó részéről, de igazából nincs hozzá közöd. Felnőtt, férjes asszony, oldja meg vagy viselje el, ha ezért elválik a férje. Akiről mondjuk szintén megvan a véleményem, mert ő is főzhetne. Igazából az lenne a normális, ha meg tudnák osztani ezt a munkát egymás közt. Tanuljanak meg együtt főzni, például.

2020. okt. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
64%
Utoljára 40 éve Szabolcsban?! Én a Velencei-tó mellett lakom, de még a '90-es években nálunk is volt palackos gáz, igaz csak a nyárikonyhában, de akkor is! Sőt, van néhány ismerősünk, akik még most is azt használnak főzéshez a lakásban!
2020. okt. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
29%
27 vagyok én is de férfi, alapszinten még én is tudok főzni... Mondjuk igazából persze csak rájuk tartozik, ha nekik így jó, akkor így jó, de azért alap dolgokat igazán megcsinálhatná.
2020. okt. 12. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
43%
Nem ciki.
2020. okt. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
43%
Én is palackossal főzök (Budapest külső kerülete). Van gázvezeték az utcában, de nincs bevezetve a telekre.
2020. okt. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Én is félek a gázpalacktól, pedig nekem nincs régi rossz beidegződésem vele. Szerencsére nálunk villany van, úgyhogy nincs ilyen gond. Vegyenek azt, hátha szívesebben kreál azon kajákat.

Egyébként szerintem ciki. Nem kell séfnek lenni és mindennap 6 fogásos gourmet kaját tálalni, de azért ezt-azt olykor összeütni illik tudni.

2020. okt. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
80%
21-es: Veszprémben egy társasházban a mai napig gázpalack van, anno oda nem vezették be a gázt.
2020. okt. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
78%

Köszi a gázpalackos válaszokat. Tényleg meglepődtem. Azt gondoltam, hogy legfeljebb nyaralókban használnak manapság ilyet, ahol nem tartózkodik az ember hosszabb ideig folyamatosan.

Ettől függetlenül az uncsitesó csak kifogásokat hoz, villanytűzhelyet nyugodtan használhatna.

2020. okt. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
82%
Aki 2020-ban még ELVÁRJA, hogy a felesége főzzön rá meg kiszolgálja, az elmehet egyrészt a qrva anyjába, másrészt ez jóval cikibb, mint az, hogy valaki nem tud főzni. Te is értelmes vagy, hogy nem a "férfi"-gyermekben keresed a hibát, hanem a feleségében...Azt már meg se kérdezem, hogy ha annyira zavar, hogy folyton panaszkodik neked a feleségéről, miért nem a csávót állítod le, hogy ne panaszkodjon, egyszerűbb a feleségre fogni...
2020. okt. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Az egészről az a véleményem,hogy a mai 21. századba született rbancok már semmit sem akarnak csinálni, csak soppingolni, szórni a pénzt, diszkóba járni, meg d...ni agyba főbe. E
2020. okt. 12. 21:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!