Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi jelent az, ha valaki...

Mi jelent az, ha valaki mindig csak halkan sír?

Figyelt kérdés
Van különbség a között, ha valaki halkan, vagy ha valaki hangosan sír?
2020. okt. 12. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Aki halkan sír, az többségében lelki fájdalommal küszködik, és nem akarja, hogy mások hallják.
2020. okt. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%

Normális felnőtt ember nem bömböl hangosan, csak halkan sír. Ezt mindenki mevtanulja kb 10 éves korban hogy nem üvöltünk torkunk szakadtából.

Életemben nem láttam olyan elborult felnőttet (a filmeken kívül) aki hangosan sír.

2020. okt. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
1. vagyok, #2 igazat adok, de az én ölemben már sírt hangosan felnőtt férfi és nő is.
2020. okt. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
#2-est én is kiegészíteném, bár igaza van. Romáknál azért nagy divat örjöngve, üvöltve sírni.
2020. okt. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Mert aki hangosan sír, annak nem fájhat semmi?


Egyedül élek, és itthon van, amikor annyira fáj, hogy muszáj üvöltenem közben, ilyenkor egy párnába bömbölök bele. Sokkal jobban kiürül így a fájdalmam, mint mikor próbálok csendben, és szorul a torkom.


(Nevetéssel ugyanez a helyzet.)

2020. okt. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Mert szégyelli, hogy sír. Megalázónak érzi. Az ilyen emberek sokszor önbizalom hiánnyal küszködnek. Depresszióra hajlamosak.
2020. okt. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A férjem halálakor hangosan szinte üvöltve sírtam napokig tehetetlenségemben, fájdalmamban. Ma hét év után csak csendben hullik a könnyem ha rágondolok, hiányzik nagyon.
2020. okt. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
59%
Gyerekekfigyelemfelhívás miatt sírnak. Ha halkan akkor probléma van tényleg
2020. okt. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%

Az én vállamon volt, hogy sírt tök idegen pasi. Egy buliban voltunk, nem ismertem őt, csak làtàsból, de bejött. Gondoltam, hogy beszélgetek vele, kimegyek vele cigizni, a beszélgetésből az lett, hogy elkezdett nekem lelkizni, ràborult a vàllamra és elkezdett bömbölni.

Szerintem aki halkan sír az próbálja elfojtani, próbálja takarni, és szégyelli azt, hogy sír, nem meri teljesen kiadni magából azt ami benne van. Pedig lehet, hogy adott esetben egy rövid bömbölés nagyobb megkönnyebülés lenne, mint egy órákon át tartó zokogàs. Legalábbis én egyedül vagyok, és megtehetem azt, hogy bömböljek, és ez nekem sokkal megnyugtatóbb.

2020. okt. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!