Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két hetes a kislányunk. Hogy...

Két hetes a kislányunk. Hogy ne szokja meg nagyon a csendet nappal mindíg szól nagyon halkan a rádió, hogy ne legyen síri csendbe mint éjjel. Baj lehet később?

Figyelt kérdés
2013. okt. 19. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz baj, én is így csináltam!
2013. okt. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz baj. En nem igy csinaltam es az lett a baj!
2013. okt. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Baj nem lesz. Ellenben értelmét sem látom. Először is a csecsemők 90 százaléka ágyúdörgés mellett is gyönyörűen alszik. Másodszor is, attól, hogy szól a rádió, még simán fel fog ébredni a későbbiekben a váratlan zajokra, ugyanis a rádió hangját megszokja, míg mondjuk a csengőét, vagy az utcáról beszűrődő kutyaugatást nem. Harmaszor meg lesz olyan időszak, amikor napközben akkor is felébred, ha csak elhatározod, hogy most nyugiban megiszod a kávédat. Tudom, banálisan hangzik, de majd jussak eszedbe, ha megtörténik. Szóval szerintem a rádió hallgatás nem oszt, nem szoroz.
2013. okt. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Én el tudom képzelni, hogy később éppen ezért csendben nem tud majd elaludni. Szerintem nem kell pluszban rádió, de suttogni se kell ha alszik a baba. A legjobb, ha a természetes zajt szokja meg, szerintem.
2013. okt. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Én sem nyomatnám a rádiót. Semmi értelme.
2013. okt. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is ezt csináltam, de igy utólag rájöttem h totál fölösleg mert kb 3hónapos koráig porszivózhattam nyugodtan mellette és ő megsem mozdult, azóta pedig változó, van h arra is fölébred h susog a zokni a szőnyegen ahogy elsétálok a kiságy mellett.
2013. okt. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

azt nem tudom, h baba koromban volt-e valami állandó zaj a lakásban, de anyum szerint remek alvó voltam :)

6 évesen kitaláltam, h félek a sötétben és csendben egyedül este, így kaptam egy nagyon cuki világítós földgömböt és anyum vett magnókazettákat, amin magyar népmesék, Mátyás királyos mesék, Hófehérke, stb volt. ez elszórakoztatott és álomba szenderített.

na, ez tette be a kaput. eltelt 20 év, és a mai napig nem bírok úgy aludni ha teljes csend és sötétség van. nem a félelem, hanem a nyomasztó hangulata miatt.

az mondjuk konstans, h ágyúdörgés, vihar, népfelkelés, bármi jöhet, alszok mint a bunda.

2013. okt. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!