Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » TDI Turbó 'huhogás' Hogyan...

TDI Turbó 'huhogás' Hogyan tudnám én is elérni? 1.9TDI AGR-ről van szó amelyen nyitott rendszer van (kati nélkül, belezett végdobbal), turbó lecserélve vnt-re és hozzátartozó vezérlésre és még mindíg csak halkan hallani

Figyelt kérdés

Tudom hogy ez rongálja a turbót,ennek ellenére szeretném.

Itt egy videó hogy mire is gondoltam:

https://www.youtube.com/watch?v=KJm8-6jBZ_k


2016. márc. 15. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Amikor "visszaszól" az a hirtelen nyomáskülönbség miatt hallható.

pl: 0.8 bar nyomás megszűnik és nem nulla,hanem állapotfüggően 30%-kal nagyobb utónyomás van ,viszont szívóhatás alatt és nem töltés alatt.

Fordulatszáma is mérvadó természetesen.

Kis turbonyomás ,kis fordulat,kis öblítés három ok ami lehet mindhárom jelen van :)

Pörgesd ,a nyitott rendszer csak az öblítést károsítja vagy szünteti meg,azzal nem hozod közelebb :)Csak hangos lesz a 90 vagy 110 le :) és illegális

2016. márc. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Mit műveltek ti ezekkel a szerencsétlen autókkal...

Ezért lesz ez a jó motor közutálat tárgya.

2016. márc. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kövezzetek meg és köpjetek le,de nekem így tetszik és megakarom csinálni...negatív véleményekre nem vagyok kíváncsi.


Valószínűleg a turbó geometriáján kell állítani,de nemtudom hogy kell

2016. márc. 15. 13:34
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs bajom semmivel, azt csinálsz amit akarsz, csak ne füstöljön, mint egy elb*szott traktor. Ha ez az egy feltétel teljesül, akkor tudok értékelni bármilyen tuningot egy ilyen autón.
2016. márc. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A nyitott rendszer ellenére nem füstöl,és nem is szeretném.Azokat én sem tudom megérteni,akik direkt arra mennek,hogy füstöljön.
2016. márc. 15. 15:09
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Hát elég beteg hangja van annak a szerencsétlen autónak. Szerintem addig örülj, amíg nem ad ilyen hangot! De te tudod, nem akarok beleugatni...
2016. márc. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem valami lefúvöszelep az, amiért ilyen béndzsa hangja van, mikor elveszi a mókus a gázt?
2016. márc. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Sok végtelen idióta köcsög aki nem ért az autókhoz. Igen szerintem is gyönyörű hangja van így, változó geometriás turbófeltöltő rendszer képes ilyen hangot adni egy nyitott kipufogórendszer mellett. Chiptuning os hoz elviszed és majd ő neked beállítja a geometriát úgy hogy a Turbo úgy nyisson vagy zárjon hogy így eressze el a nyomást. Ilyen egyszerű és nem megkövezni meg leköpködni kell mást.Gratulálok mindenkinek az építő válaszokhoz.
2018. szept. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Htgyrk válasza:
Le fújó szelep
2021. dec. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!