Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon erőtlen a hangom,...

Nagyon erőtlen a hangom, mindig halkan beszélek! Hogyan tudnék ezen változtatni? Van olyan dolog, ami erősíti a hangomat?

Figyelt kérdés

Szerényebb emberek közé tartozok, de orvosnak tanulok, nagyon fontos lenne, hogy határozott legyek és a hangom erőteljesebb legyen, illetve a társaságomban is van, hogy visszakérdeznek, mert nem értik amit mondok, vagy nem artikulálok eléggé!

Hogyan tudnék ezeken változtatni? Gyakran próbálok erőteljesebben beszélni, de akkor furán érzem magam, mert nem így szoktam meg magam és pár perc után el is felejtek figyelni rá.

Van bármilyen hanggyakorlat, éneklés vagy akármi, amivel változtathatok ezen?

Ha tudnék, akkor határozottabb is lehetnék!


Valami ötlet?


2015. febr. 10. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem attól leszel jó orvos, hogy milyen a hangod....Én arra törekednék max, hogy profira fejlesszem a kommunikációmat. Lehet, hogy a borgőzös kocsmában nem te leszel a kemény legény, de te nem ahhoz a réteghez tartozol. Fogadd el magad így, én momentán jobban szeretem az olyan dokit aki nem dörmög az orra alatt és nem alpári. Határozott meg lehetsz a hangod nélkül is, csendesen is lehet nemet, vagy igent mondani, csak ki kell tartani mellette. egyébként ha mindenáron kemény hangot akarsz hallani, akkor menj el egy koncertre, énekelj egész éjjel, igyál pár sört, másnapra louis armstrong -os hangod lesz
2015. febr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj gyerekek közé! 2-3 elevenebb óvodáskorú gyerek mellett kénytelen leszel határozottabban kommunikálni. Régebben én is túl halk voltam, de mire felneveltem a 3 gyerekemet, ez a probléma észrevétlenül megszűnt.
2015. febr. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Beszélj sokat emberekkel. Vagy menj el futni és közben énekelj. Az tuti megerősíti a hangszalagjaidat a futás meg az önbizalmad.
2015. febr. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!