Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elméleti kérdés! Melyik...

Elméleti kérdés! Melyik képességet birtokolnátok a legszívesebben, és miért?

Figyelt kérdés
Tisztán elméleti, gondolatébresztő jellegű kérdés. Felsoroltam néhány "különleges képességet", amikről nagyjából mindenki tudja mit takarnak. Kérdésem: h csak egyet választatnátok, melyik lenne az, és főleg miért pont az? Mire használnátok, mi változna, miben jelentene előnyt, és esetleg mi lenne a hátránya?

2020. okt. 12. 22:07
A kérdező szavazást indított:
gondolatolvasás
teleportálás bárhová a világon
láthatatlanná válás (maximum egy órára egy huzamban)
emberfeletti fizikai erő
beszélni a világ összes nyelvét
ellenállhatatlanság a másik nem képviselői körében
előre látni a közeljövőt (maximum 5 perccel)
kommunikáció állatokkal
1000 éves élethossz
emberfeletti reflexek
41 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
1000 év, mert nagyon kíváncsi vagyok a jövőre. Rossz lenne nézni ahogy a közel állók meghalnak mellőlem, de ettől még vallalnám
2020. okt. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Először az "ellenállhatatlanság a másik nem képviselői körében" opcióra szavaztam volna, aztán eszembe jutott, hogy az már megvan😃

Úgyhogy inkább 1000 év.

2020. okt. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Tudom, most felszínes leszek, de én az ellenállhatatlanságot választottam. Szerintem nem szükséges ecsetelnem, hogy miért :D

A gondolatolvasás, teleportálás, és a világ összes nyelvében látnék még fantáziát, a többi nem igazán izgat.


26/F

2020. okt. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

[Teleportálás bárhová a világon]

Az egyik szempont a környezettudatosság.

Aztán ott van az időspórolás, bárhová bármikor eljuthatok.

2020. okt. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
En mar annak is orulnek ha minden reggel tudnek egy egeszsegeset kakilni.
2020. okt. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Az 1000 évet választottam, de nagyon oda kell figyelni, hogy ne járjak úgy, mint a Forever sorozatban. Az információ korában egy ilyen életet valószínűleg nem teljes inkognitóban, hanem extrém nyilvánosságban kellene leélnem ahhoz, hogy gonosz politikai hatalmak ne ragadjanak el kísérleti nyúlnak, hogy megfejtsék az örök élet rejtélyét. Nagyon nehéz lenne...
2020. okt. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem. Én az időutazás képességét szeretném birtokolni.

Aktívan családkutatok, és olyan rejtélyes dolgokba futottam bele, amiket másképp nemigen fogok tudni kibogozni. Szeretnék visszautazni az időben, hogy megtudjam, mi és hogyan, miért történt az őseimmel, pontosan honnan és mikor érkezett az, akiről ezt még nem sikerült kiderítenem, valamint mikor és hová tűnt el (úgy tűnik) nyom nélkül egy másik. Szeretném kideríteni, hogy miért lettek többen is öngyilkosok, szeretném elovasni apai nagyapám öccsének búcsúlevelét és verseit, amit találtak nála a halála után.

2020. okt. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
1000ev? Hahaha! A ketfarku kutyapart orok eletet igert (es ingyen sort) … nálam ok gyoztek :)
2020. okt. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
66%
Ember feletti reflex hogy a korai magomlést is megelőzzem
2020. okt. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés.

A gondolat olvasás elég hasznos, persze csak akkor, ha nem akarsz barátokat és párt. Jobb nem tudni, hogy mire gondol, néha kell az a kegyes hazugság.

A teleportálást jelöltem. A jumper c. filmhez hasonlóan tudnám kihasználni.

A második lenne a láthatatlanná válás, de ez úgy jó, ha azt is én döntöm el, mikor van vége. Szuper lenne úgy ott lenni bizonyos szitukban, hogy nem tudnak rólam. Az információ hatalom.

Emberfeletti erő: nem lehet rossz, de hogy használom ki? Legfeljebb mutogatnak, mint a cirkuszban.

Beszélni minden nyelvet: itthon ülve sokra nem megyek vele, bár tolmácsként el lehet boldogulni. De nem izgalmas eléggé.

Nőként ellenállhatatlannak lenni inkább átok. Mindenki csak megszerezni és birtokolni akar, több a veszélye, mint a haszna. Kihagyom.

5 perccel előre látni a jövőt? Max tudom, hogy mikor hívnák ki felelni, vagy hogy nem nyertem a lottón, de őszintén szólva nem sok gyakorlati haszna van, amivel előnyhöz juttat. Mondjuk nyertes lottót nem tudok vele feladni.

Állatokkal beszélni: sajnos már nem sok kapcsolatunk van velük. Azt tudom, hogy a kutyám vagy a macskám mit akar anélkül is. Nem enne meg az oroszlàn? De, csak köszön előtte. Nem biztos, hogy meggyőzhető, csak érti amit mondok.

1000 éves élethossz: csupa veszteség és fájdalom. Kösz, nem.

Emberfeletti reflex: talán. Mondjuk autóversenyzőként vagy harcművészként jól jön, de ma már nem ők a "sztárok", hanem akit milliók követnek instán. De jól ki lehet használni.

2020. okt. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!