Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez a lány normális? Mit akart...

Ez a lány normális? Mit akart egyáltalán?

Figyelt kérdés

Egy helyen voltam amit úgy kell elképzelni mint egy kollégiumot kb.

Szóval, volt egy lány aki mindig figyelt engem és oda jött ahova én sunyison, a cipőmet is mikor le vettem és ott hagytam a fal mellet, ő a cipőm fölött falnak dőlt (azért gondolom hogy le szólítsam őtet, de egy idő után elment) Meg mindig azon a környéken szokott lenni ahol az én szóbam van, elég idegesítő volt... És most jön amit sosem felejtek el xdd szóval mentem a wc-re fele (az ajtó nyitva volt, ülőke fel hajtva) be setáltam egy "csapdába" :D be megyek kiveszem h pisilek erre hallom hogy valaki próbálja erőből kinyitni az ajtót, de nem sikerült mert én mindig kulcsra zárom xd és utána hallom hogy a lány volt, sóhajtva kényesen hallom mond valamit kifele menet, gondolom hogy a terv kudarcot vallott..(baratnoje is segitett neki, tudtam hogy gyanusan all ott ahol) :'DDD vajon mit történt volna ha nem zárom kulcsra az ajtót? 🤔 A lány román volt szóval próbáltam figyelmen kívül hagyni mert úgysem értem amit mond, és nekem nem is tetszet..



2020. okt. 12. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Kamu mert ilyen helyen nincs kulcs az ajtoban :D maximum zar.
2020. okt. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 bocsi zárra gondoltam, csak ezekkel nem vagyok tisztában.. És fent megemlítettem hogy ez nem egy kollégium, csak úgy kell elképzelni hogy érthetőb legyen. És nem kamu, még tudnák mesélni a lányrol pár dolgot amit csinált csak azok nem annyira érdekesek. :)
2020. okt. 12. 22:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez egy munkasszallo, ahol zaklato nok is vannak?
2020. okt. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyen lányok lennének, sose zárnám az ajtót... Hol van ez? ;)
2020. okt. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még nem vagyok felnőtt, szóval nem munkasszallo, egyébként roma lány volt.
2020. okt. 13. 06:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet dugni akart vagy szórakozni veled
2020. okt. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szőrös talpú román
2020. nov. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!