Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális hogy 20 éves lányként...

Normális hogy 20 éves lányként egyáltalán nem igénylem a szociális életet?

Figyelt kérdés

Idegesít a megfelelési kényszer, a sok mesterkélt emberi "kapcsolat", színjátszma. Meguntam. Nem bírom már idegekkel ezeket a játékokat. Mosolyogjunk egymás pofájába, majd mehet a kibeszélés. Nézzünk le minden elesettet, görcsös kényszer a megfelelésre, az egó elhatalmasodása, semmi, senki sem számít csak én. Nevessünk ki másokat, rúgjunk bele még egyet a gyengébbe, lenézés, ítélkezés, tömegviselkedés/gondolkodás, műmosoly, műboldogság. Nincs erőm elviselni ezt már.


Introvertált vagyok egyébként is, de már annyiszor csalódtam az emberi fajban, hogy csak egyedül érzem jól magam, mindenki csak leépít és leszívja az energiáimat. Menjek pszichológushoz?


2016. jún. 9. 12:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem normális.
2016. jún. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Hasonló vagyok én is, mint te. Fiatalabb koromban jártam pszichológushoz, de semmi haszna. Ilyen a személyiségünk, kész.
2016. jún. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
34%

Tanulj meg saját magad dönteni az életedről, ne mások döntsenek helyetted.

Most ha valaki azt mondaná, menj el pszichológushoz vagy hogy nem normális, komolyan elmennél?xDDDDD Vagy érdekelne?

Szánalmas, lel :D

Itt írod, hogy meguntad az emberi kapcsolatokat, ennek ellenére még mindig benned van ez a megfelelési kényszer, érdekel, hogy mások mit gondolnak rólad. Hisz kiírtad a kérdést. Annyira nevetséges xDD..

2016. jún. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Kb így gondolom én is, csak én nagy ívben ejtek az emberekre. Azt gondolnak, csinálnak, amit akarnak. Egy, amiért felkapom a fejem és teszek ellene valamit, ha valaki szándékosan ártani akar nekem.
2016. jún. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

:(

ha már van nunid, ennyivel tartozol a világnak, hogy megosszad.

2016. jún. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Senki nem tökéletes senkinek, tökéletlenek vagyunk, emberek vagyunk. Attól függetlenül, hogy te csak "műmosolyt, műboldogságot" látsz mindenhol, nem feltétlenül jelenti azt, hogy csak ilyen van.

Nem mondom, hogy menj pszichológushoz, hisz a te döntésed, te életed, de kipróbálhatnád.

Az meg, hogy mi normális te döntöd el magadnak. Ha te így akarsz élni, akkor így élsz. Bár kérdéses, hogy fog működni, mivel akár tetszik, akár nem, társadalmakban élünk.

Egyébként te sem vagy tökéletes, és lehet hogy felette állsz a "tömegviselkedés/gondolkodásnak" ahogy te írtad, de rajtad kívül még milliónyi ember szintúgy. Ahogyan nem vagy egyedülálló befelé forduló személyiség sem.

Vannak olyanok, mint te, és vannak olyanok akik ehhez a ponthoz jutva megpróbálnak változtatni, törekedni valami újra/másra. Nem pedig megállnak és kiszállnak.

2016. jún. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül ezzel.
2016. jún. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Aki lepontozta a válaszom az dugja a seggébe az ujját aztán kapja be! 1-es válaszoló voltam
2016. jún. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy csak rossz emberek vesznek körül.
2016. jún. 9. 18:57
 10/19 anonim ***** válasza:
Vagy nem kaptál elég fa.szt a szádba kiskorodban. Ki tudja...
2016. jún. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!