Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kezelitek a bunkó...

Hogyan kezelitek a bunkó embereket?

Figyelt kérdés
Hogyan kezelitek, ha valaki bunkó veletek egy olyan helyzetben, ahol nem igazán szólhattok vissza? Tehát ahol bizonyos értelemben alá-fölé rendeltségi viszony van. Pl. főnök-beosztott viszonyban.
2020. okt. 13. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem különösebben érdekel az alá-fölé rendeltségi viszony, legyen az főnök-beosztott, elsősorban emberek vagyunk, ha valaki nem mutat felém tiszteletet, afelé én sem fogok, szóval mondjuk úgy, nincs az a helyzet amikor nem igazán szólhatok vissza :)
2020. okt. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Visszaszólok. Pont azért, hogy ne legyen továbbra is ilyen.

Ha nem olyan, akivel továbbra is kapcsolatban kell lenni, akkor nem foglalkozom vele.

2020. okt. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyes válaszolóval értek maximálisan egyet. Én is ilyen vagyok.
2020. okt. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam visszaszólni hogy ne harapózzanak el a dolgok, nem merek átlépni egy határt, de szándékosan csíp egy picit a hangnemem.

Ilyen részmegoldás. Nem akarok rossz viszonyt, de azért vegye észre magát.

2020. okt. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha vissza tudok szólni, akkor visszaszólok, vagy még tőle is bunkóbb leszek, ez általában beválik. Ha nem szólhatok vissza, akkor ameddig bírom, addig tojok rá, aztán ha betelt a pohár kiosztom, és általában az az utolsó munkanapom egyben. De nem érdekel, velem senki nem fog csicskaként bánni. Ilyen helyen nem érdemes maradni, lépni kell minél gyorsabban.
2020. okt. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az első válaszolóval értek egyet. Nem vagyok hajlandó felnézni valakire, akiben nincs meg egy minimális tisztelet. Ha kell, visszaszólok, akkor is, ha fölöttem áll a hierarchiában.
2020. okt. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
El kellene már felejteni ezt a "nagyobb ember" marhaságot. Ő is ember, meg te is az vagy. Őt is anya szülte, meg téged is. Ő is eszik, szarik, alszik, született és meghal, te is ugyanígy. Nincs olyan hogy egy ember értékesebb, több, vagy "nagyobb". Pont annyit ér mint bármelyik másik. Nem érdekel hogy épp több pénze van vagy nagyobb pofája.
2020. okt. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


7 Igen, én is így gondolom és egyetértek. Viszont sajnos ez a gyakorlatban nem mindig működik szerintem. Sajnos úgy látom, néha jobb ezt-azt elengedni, mert nem érné meg az árát a konfrontáció. Nyilván olyan emberekre gondolok, akiket nem lehet kikerülni és van is rá lehetőségük, hogy komolyan ártsanak bosszúból.

2020. okt. 14. 02:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!