Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb lecke,...

Mi volt a legnagyobb lecke, amit megtanultál az életben?

Figyelt kérdés

2020. okt. 15. 20:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
96%
Saját életünket kell építeni. Ezzel most csak leegyszerűsítettem egy korábbi hozzászólást, amelyet valamelyik előttem szóló ember írt. Nagyon jó, érdekes gondolatokat írtak előttem, lehet, hogy még én is hozzá fogok szólni.
2020. okt. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
95%
Ha tartogatja a képeket az exéről, meg a közös fotókat magukról, ráadásul még találkozgat és beszélget is vele, annak ellenére, hogy velem tervezi az összeköltözést, akkor ki kell b*szni a csávót, mint macskát szarni. Pont.
2020. okt. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
78%
Akárhogy küzdesz, nem biztos, hogy lesz gyümölcse. Néha jobb elfogadni az adott helyzetet
2020. okt. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
96%
A megfelelő önismeret az életben szinte mindennek az alapja. Piszok kemény meló, de milliószor megtérül.
2020. okt. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes jónak lenni.
2020. okt. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem annyira lecke

De tanultam belole:


A telefonomon betelt a memoria és az osszes emlékem ,minden fotó torlodott


Valamennyit megtudtam menteni de sok jol elkapott pillanat elveszett


Azita mindig lementem oket

2020. okt. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Manócska1 ***** válasza:
88%
későn jöttem rá hogy félelem miatt nem azt tettem amit kellett volna. utólag hibáztatom magam,de akkor féltem nagyon
2020. nov. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!