Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ilyen emberek mit várnak?

Az ilyen emberek mit várnak?

Figyelt kérdés
Sok olyan férfi és női munkatársam, ismerősöm, barátom van akiknek egyszerűen szerintem nem reálisak az elvárásai a párkeresésben. Példának most az egyik munkatársnőmet hozom fel. Mert ma reggel is előadta az 1000. hát miért nincs egy normális férfi az életében darabjának teljes terjedelmét. Kinézetre ~165cm, legalább 75kg de kb nulla izommal csak zsír van rajta. Az igazi probléma vele a stílusa és a viselkedése. Hangos és mindig közbe vág ha valami az eszébe jut vagy egyszerűen csak nem ő van a fókuszban egy ideje. A testére a drága kencéken, samponokon, sminken, parfümön kívül nem sok időt fordít. Számára az ELFOGADHATÓ partner minimum 180 centi magas, sportos, igényes, határozott de megértő és "Legyen már pénze meg saját lakása haha haha". Tudom tudom férfiban is van ilyen kategória.
2020. okt. 16. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Az ilyen embereknek nincs önkritikája. Majd lejjebb vesz az arcábóp, vagy egyedül fog meghalni. Ő tudja.
2020. okt. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is van rettenetesen válogatós női ismerősöm, aki amúgy csinos és szép, de olyan kiállhatatlan, elviselhetetlen természete van mellé nulla önkritikával és önismerettel, hogy senki nem felel meg neki, aki meg megfelelne, az messziről elkerüli. Persze mindenki hibás ebben, csak ő nem. Férfiban is ilyen ismerősöm, ezeket kéne összehozni :D Viccet félretéve vagy változtat magán, amit kétlek, vagy egyedül marad élete végéig.
2020. okt. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%
Várják a csodát, aztán sokan x év múlva lejjebb adnak az igényeikből. A média beléjük nyomta, hogy nekik is top párjuk lesz, azt viszont nem, hogy azért valamit nyújtani is kéne.
2020. okt. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!