Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Általában minden problémára...

Általában minden problémára megtalálom a megoldást, a magány megtanított sokmindenre de.. mit csináljak ha az élet gyerekkoromtol kezdve kiaszik velem mind egészségúgyi téren efyaránt pedig társasági téren. Nem szàmíthatok senkire?

Figyelt kérdés
Nincs életem és most 10 év után felütötte a fejét egy egészségügyi probléma megint amivel azelött 6 éven keresztül szptam. Mi anyámat csináljak ha nincs nyugtom semmitől.
2020. okt. 22. 06:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Meséld el részletesebben.
2020. okt. 22. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi pontosan a probléma?
2020. okt. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
10 éve 12 évesen ért véget egy esemény sorozat ami tönkre tette a gyerekkorom . 5 éves koromtól kezdve 12-ig fülműtétek sorozatán estem àt minden nyári szünet elment rá nyaralni nem tudott a család emiatt apám és a bátyám érezhetően nem szerettek emiatt pedig ez a genetikailag szűkebb halló járatom miatt kezdődött ez idő alatt suliban mindig késtem a kontrollok miatt amire mindig járnom kellet mindig volt fül gyulladás kötés a fejemen stb.. a tanulásra rá is ment a bátyám nem viselkedett eztán testvérként ráadásképp genetikailag semmi vagyok. Csúnya vékony külsöleg semmi pozitív tul. Nincs és ezalapján meg is itélnek az emberek. Se barátom haverom. Kapcsolatrabesélyem sincs van egy közepes jó munkám de most megint lehet műtétek sorozata elé nézek majd kiderül az orvosnál. De ha igen rá mehet a munkám és ilyen külsővel nég gyengén fizető munkát se találnék... akkoriban a mütétek milliókba kerúltek volna ha... most meg pláne. És ha még tb-m sincs. Mi a fszomat csináljak, hofy a nyomorult jelentéktelen életemet ami a kutyát sem érdkelkel nyugodtan élejm le? 22 év alatt eddig nem volt olyan év, ami nyugodt lett volna. Kajak mit csináljak? Nem szoktam segítséget kérni mert megtalálom rá a megoldást még ha nem is tudom kivitelezni de modt megint elő jött a fül betegség.
2020. okt. 22. 08:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Megértem az elkeseredésedet.

Azt tudom mondani, hogy próbáld keresni az élet apró örömeit mégha nagyon nehéz is, biztos van valami hobbid. Hobbi közben meg esetleg megismerhetsz új embereket. A külsődön pedig simán tudsz alakítani, ha nekiállsz sportolni (amikor az egészséged engedi).

Bármilyen kilátástalannak tűnik is a helyzet, ne add fel soha!

2020. okt. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!