Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni lelki kiüresed...

Mit lehet tenni lelki kiüresedés ellen ?

Figyelt kérdés

egy ideje azt vettem észre magamon,hogy a lelkem kong az ürességtől. rengeteg rossz ért az utóbbi idöben, szakitás,betegség, munkahely elvesztése,szeretetteljes kapcsolatok,barátok hiánya. bárhová elmegyek,nem érzem jól magam, nem tudom elengedni magam. az utóbbi időben elég sokat ittam,szinte minden nap, próbáltam ismerkedni,de csak elutasitások sora ért. mostanra ezekkel már leálltam, itthon ülök mindig, és játszok. a lelkemet széttépte már a fájdalom,ürességet érzek csak.

hogyan segithetnék magamon,ha szinte semmi,senki nem érdekel ? 21 lany



2020. okt. 13. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Olvasni, filmezni, kakaózni vagy kàvèzni xd ezeket tom ajánlani nehèz időkben. Szerintem sokaknak ez van. A kovid miatt van ez . De ez is vèget èr remèlem mert igy hogy lehet èlni sehogy xd 22 f voltam.
2020. okt. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha beszélgetésre van szükséged, akkor írj rám nyugodtan. Hátha kicsit jobban éreznéd magad.
2020. okt. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én is ezt érzem.

Nézz utána miért is ilyen a világ, amilyen.

A legtöbb embernek fogalma sincs róla,

milyen világban is él. Nem véletlenül gonoszak az emberek egymással sajnos. Aki meg jó, az ellen van ez az egész.

Tudom bizzarul hangzik.

Meg kell találnod az igazságot.

Bibliában benne van ez egyébként.

2020. okt. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!