Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nagyszüleitek, hogy viszonyu...

A nagyszüleitek, hogy viszonyulnak a tetovált emberekhez?

Figyelt kérdés
Az enyémek rühellik őket.

2020. okt. 26. 19:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémek megnézik őket, elmondják nekem, hogy felelőtlenség volt a tetovált emberek részéről, úgyis megbánják, aztán persze rájuk hagyják, hogy úgyis a saját teste, saját döntése.
2020. okt. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%

Miért pont a nagyszülők?

A környezetemben lévő kb. minden korosztály eléggé lenéző véleménnyel van róluk.

2020. okt. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Sehogy. Nem foglalkoznak ilyen jelentéktelen dolgokkal. Az rossz lelkű és unatkozó emberek beszélnek ki másokat és utalkoznak.
2020. okt. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy mindegyiket bűnözőnek gondolja.
2020. okt. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Tetoválása sajnos legelőször az alvilág polgárainak volt.
2020. okt. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Rossz a szemük
2020. okt. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
19%
Nem feltétlenül korfüggő az, hogy valaki utálja-e a tetoválást. A rühellés inkább annak függvénye hogy ki hogyan tudja elviselni az igénytelen prolikat akik kötelességüknek érzik hogy tetováltassák magukat.
2020. okt. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#5 ezt hol olvastad?

Legelőször nem tudjuk kinek volt, de azt tudjuk, hogy már a több mint 5000 éves Ötzin is voltak varrások, bár jogos, nem tudhatjuk nem-e volt gengszter. :D

Azonban rengeteg pogány vallási vagy egyéb indíttatásból magára tetováltatott különféle motívumokat jó pár ezer évre is visszamenőleg, szóval tényleg kíváncsi vagyok honnan szedted ezt az alvilági marhaságot.

2020. okt. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Metionin ***** válasza:
100%
A mamám megdicsérte, a nagyapámat életemben 2x láttam mert elváltak de a fia is tetovált, szerintem neki nem lenne újdonság.
2020. okt. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A nagyszüleim gyűlölik a tetovált embereket, ha látnak egyet azonnal kiselőadásba kezdenek ami mindig arra fut ki, hogy hatalmasat esek a szemükben ha valaha lesz tetoválásom. Én meg csak röhögök magamban, mert tudom, hogy lesznek tetoválásaim
2020. okt. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!