Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van kint az orra minden...

Miért van kint az orra minden második embernek a maszkból?

Figyelt kérdés
Én is utálom a maszkot, kizárólag ott veszem fel, ahol kötelező. De akkor normálisan van rajtam.
2020. okt. 28. 14:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%
Mert gyökerek.
2020. okt. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%
De gyönyörü hozzászólások születtek eddig. Büszke vagyok rád, drága nemzetem! Nem csalódtam.
2020. okt. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
Mert nem kapnak levegőt. Én se, utálom is, ezért a lehető legkevesebbet megyek olyan helyre ahol kötelező, ott rendesen felveszem, mindenhol máshol pedig egyáltalán nem hordom.
2020. okt. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

Maszk nélkül csak jobb lélegezni, ha meg "rajtuk van" nem büntetik meg őket, esetleg szólnak, hogy húzza fel az orrára is. Így olyan mintha nem is lenne rajtuk maszk, kényelmes, de mégis "betartják" a szabályt. -szerintem ezért-


Szerencsére, nem sűrűn járok olyan helyre ahová kéne, heti 1x kb. (bolt) azt a kis időt kibírom és ha már fel kell venni, akkor rendesen veszem fel, orrot is eltakarva.


Viszont ha napi szinten több órát kéne hordanom hát nem tudom....

2020. okt. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%
Azért, mert akik így viselkednek, azok úgy vélik, hogy bármi is történik a környezetükben, őket nem érheti semmi baj és ők sem okozhatnak másoknak problémát a kivagyiságukkal. -Pedig igen, de akinek moslék van az agya helyén, azzal nem tudsz mit kezdeni, - örülhetünk annak, hogy önállóan képes kimenni a WC-re, hogy ne maga köré intézze a dolgait!
2020. okt. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
38%
Mert nem kapnak rendesen levegőt. Hosszú távon nem is egészséges. Nem friss levegőt lélegzel be, hanem az elhasználtat szívod be újra.
2020. okt. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
45%
Hogy kapjanak levegőt. Meg mert bepárásodik a szemüveg.
2020. okt. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
34%
Hát... A sok agressziv maszkhordónak üzenem hogy látszik hogy mennyi ártott az agyuknak az oxigén hiány
2020. okt. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
49%

Szia tibike.

lesett egy csomag bontatlan gyűri édes keksz a földre.itt van előttem nyugodtan hajolj le és vedd fel.

Jani bá

184cm 140kg 65f

amúgy még elég kemény vagyok mindenhol.

2020. okt. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%

Gondolom azért mert nem kapnak levegőt.


Érdekes és ezt sosem tapasztaltam eddig,pedig napi 7-8 órát van rajtam az iskolában és valamilyen rejtélyes okból kapok levegőt.


Komolyan nem érti a franc se hogy a kötelező helyeken miért nem lehet felvenni arra a max 25 percre míg buszozol vagy míg beszaladsz a kisboltba.

2020. okt. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!