Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van kint az orra minden...

Miért van kint az orra minden második embernek a maszkból?

Figyelt kérdés
Én is utálom a maszkot, kizárólag ott veszem fel, ahol kötelező. De akkor normálisan van rajtam.
2020. okt. 28. 14:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen alapon mindenki mindenkibe beleköthetne, és sajna bele is köt. Nemrég egy csaj az apjának mondta, hogy milyen a maszkom.

Ez a nép már csak ilyen: ha nincs probléma, akkor kreál.

2020. okt. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Úgy vannak vele, hogy szájmaszk, vagyis csak szájra való.
2020. okt. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ez érdekes, mert én kapok benne levegőt, ők hogyhogy nem? Igaz nem kellemes, de simán ki lehet bírni. Én is azonnal leveszem ahogy kiérek az utcára. És rengeteg szemüveg nélküli embernek is kint az orra. Csak mert valaki azt írta, hogy bepárásodik a szemüveg, ezért húzzák le.
2020. okt. 29. 20:17
 14/17 anonim ***** válasza:
49%
14es. Nem születünk ugyanolyannak:) Van akit jobban idegesit és van akit kevésbé. Szerinted hányan húznák ha nem lenne büntetés a hiánya miatt?
2020. okt. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Hidd el, hogy nálam jobban senkit nem idegesít. Én sem hobbiból hordom, hanem mert kötelező.
2020. okt. 29. 22:55
 16/17 anonim ***** válasza:
49%
Akkor hh nem blicceled el ahol tudod.
2020. okt. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Sok oka lehet.

Gyerekeknél például az hogy nagy rájuk a maszk idősebbeknél meg vagy azért mert nem tudnak lélegezni vagy csak azért mert számukra úgy a kényelmes.

2020. nov. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!